bugün

Zamanında ne filmler çevirmiştir.

Kuralları olmayan her filminde mutlaka öpüşen sevişen bir aktristi.

Şimdi jüri koltuklarında iyi aile kızını oynamaktadır.
okan bayülgen'i ibrahim tatlıses ile karıştırmış beyni ulema insan. *
her şeyi geç de biraz önce "ibrahim tatlıses en duygulu en iyi yönetmenlerdendir" gibi bir cümle döküldü ağzından ve bu kadın sinemayla ilgili bir programda jüri üyeliği yaptı ve bu kadın altın portakal'da jüri başkanlığı yaptı. umarım ben bu cümleyi yanlış anlamışımdır yahut yanlış duymuşumdur.
ibrahim tatlısesle birlikte öpüşmeyi icat eden değerli sanatçımızdır.
"hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor" deyip islamı eleştiren, sonra da "gerçek kürk giymem gayet normal, çok seviyorum. hayvanseverler abartıyor" diyen çelişkili ve hayvan düşmanı kadın. sevmiyorum kadını.
birkaç kelimeyle özetleyelim;
çirkin
çirkin
çirkin
çirkin .
Esprileri sonradan anlayan insan. Hani yeteneği filan yok diyorduk ya var olum; Esprileri sonradan anlıyor kadın.
görsel
Her yaza selülitleriyle damga vuran kişidir.
Mantık olarak çözemediğim bir kadın türüdür.
işi, katıldığı programa renk katmaktır. bırakın artık oyuncu mu şarkıcı mı jüri mi sorularını.
şarkı ve oyunculuk israfı.
bence çok saf aslında sanıldığı kadar fesatlığa çalışmıyor aklı...
Hülya avşar ile büyüyen nesile acımak lazım. Ondan önce de aydemir akbaş, insanların beynine tecavüz etmişti. Her nesile işkence eden bir tip çıkıyor mutlaka.
Hayatin hicbir alaninda basarili olamamis fakat televizyon denen aletin mucidine yatip kalkip dua etmesi gereken kadindir. Hayatin her alani derken sarkici olarak o sacmasapan poposunu salladigi sarki, oyunculuk dersende priz boslugundan bakan dingilin halleri, juri ikende acunun yaninda oturan kadin geliyor aklima geliyor. Neden acaba. Ama kaya cilingiroglu nun eski karisi diyince zihnimde birseyler canlaniyor ne yalan soyliyeyim.
sonuçta cahil bir kadındır müsamaha göstermek lazımdır.
Her saç renginin yakıştığı kadın.

Edit : Eksilenmeyi göze almıştım zaten.
yeteneksizsiniz'de ne rapçileri telef etti, şimdi iki tane sik gibi sözde rapçiyi ceza'ya rakip gösteriyor. la olum anlamıyosan sus.

tanım: ünlü kişisi.
ekranlarda gördüğüm en antipatik sanatçı,oyuncu,tenisçi her şeyden yarım yarım demek daha doğru hiç bir işi tam yapamayanlarda nihayetinde anam yaşında saygı duyuyorum.
hala guzel oldugunu dusunen eski guzeldir. gecti ablacim gecti o gunlerin dur ben kalkayim da sen otur, ayakta kalma otobuste.
çok güzel değildir. ama zekidir. neden? : bu ülkede sürekli gündemde kalabilmek adına herşeyi yapan ve de bunu başaran kişilikdir.
youtube de tıklanma rekorları kıran ajdar ve sözlükde nickaltı rekorları kran troller kadar geri zekalı görünen ama aslında çok zeki olan insanlardandır. ha bide karanlıkda ve sarhoşken gideri var.
bu kadın ne iş yapıyor acunun programlarından başka. lan ne gereksiz bi insansın sen ya. zap yapan insanın karşısına hergün çıkmak gibi bi zorunluğu sana veren adamın da amına koyim.
an itibariyle star tv yi izleyenlere sesi ve yorumuyla iskence etmektedir..
bu akşamki kıyafetiyle ilgili olarak; oo memintolar da tombiktoymuş demek istediğim.
dudağının altına dövme yaptırmış. her gördüğümde tükenmez kalemin mürekkebi bulaşmış zannediyorum.