bugün

Terörle mücadele etmiş bir yüzbaşının maaşından bile fazla parayı,o yüzbaşının mücadele ettiği teröristin bizzat kendisine takdim etmesidir.
o zaman bütün gençler dağa çıksın geri inip 5000 tl alsın!
savaş kaybedip işgal mi edildik diye haykırasım geliyor.
ben indim diyip 5bini indiregandi yapıp o parayla tekrar çıkacaklarmış.
şu an da kayışdağı ndayim ve dağdan iniyorum. adresi verin paramı alayım. dedirten sıçırtma.
Elinden tutup bi de karıya götürelim anasını satim.
dağdan ineceklere 5000 tl vereceğine, yeni dağa çıkacakların önüne geçebilmek için, doğudaki eğitime katkı olarak kullansın o parayı. O şerefsizler dağdan iner 5000 tl alır,sonra o 5000 tl ile tekrar dağa çıkar şerefsiz yandaşlarıyla alem yaparlar. cebimizden çıkan paralarla şehit katillerini doyurmuş oluruz bizde.
dağdan inmek için, önce dağa çıkmak gerek mantığıyla dağa çıkışı teşvik eden dağdan indirme teşfiğidir.
5000 lirayı almak için önce dağa çıkıp, sonra inecekler de olacaktır.
dağdan inme sebebimdir . şaka lan .
hiç dağa çıkmayandan alıp, dağdan inenlere mi verecek yani ?
Kardeşliktir diye diye yakında anamızı bacımızı da isteyecekler, ne kardeşliği bu ya sürekli veren, sürekli bir şeylerinden feda eden bizler oluyoruz.

Ege'deki, Karadeniz'deki işsiz genç eee ben de dağa çıkacağım iş yok dağa çıkan para kazanıyor derse?

Bu kadar Türk milletine düşman, bu kadar başkalarını yalamayı seven hükümet az bulunur.

Yeter lan, bütün gün ofiste anam ağlıyor bir yandan çalışacağım bir yandan okuyacağım diye elalemin piç teröristlerine para verilsin diye mi çalışıyorum?
devletin rakibin oyuncularını transfer ederek onu zayıflatma stratejisi. bonservis için de her kelle ye 5 bin lira koymuşlar.
hükümetin sıva ustaları tarafından yönetildiğini görmemdir. zira sıçtıkları ortada zaten.
tabi hükümet kendi cebinden veriyor dağıtsın bol keseden. o hainlere parayı bizim alın terimizle kazanıp verdiğimiz vergilerden veriyorlar. ben T.C vatandaşı olarak hakkımı helal etmiyorum. çıkıp ta bunu bile savunacak akpli var mıdır bilmiyorum. hem dağa çık, devletin askerine kuşun sık, devlete baş kaldır, çalışma, vergi verme üstüne sana para verilsin. böyle adalet mi olur. sonra memura gelince yüzde 3 verirsiniz. yazıklar olsun diyorum.
20.000 le çarpınca bela okunması gereklidir. dağda bunlarla savaşan profesyonel komandoya 2.000 lira vermeye gelince mırın kırın ite çakala tenezzül etsin diye 5.000 tl. yazık be vatan pahasına siyaset olur mu
dağa çıkmaya teşvik eder.
dağdan inenlere çıkartamayacakları şekilde çip takılırsa ve kontrol altına alınırlarsa, güzel bi uygulama.
dağdan inme sürecine hiçbir etkisi olmayacaktır.
adamı dağa çıkarır sırf inmek için. sonra bdpliler tarafından alkışlarla karşılanırım.
hükümetin askeri hapishaneye gönderip, teröristi ödüllendirmesinin kanıtlarındandır.
Onlara değilde bence Van a göndersinler o paraları.
titan saadet zinciri gibi yanında getirdikleri her kişi için 2.500,00 tl verilse çok daha etkili olunabilecektir.
(bkz: dağa çıkma nedenleri)
dağa çıkma hissi uyandırmaktadır.