bugün

15 temmuz 2016 da kalkışılan darbe girişimine ülkemizde takım tutar gibi parti tutulduğu için çokca rastladığımız tiyatro diyen tip.

Hiç polemiğe girmek istemiyorum. Ben hükümetçi değilim. Darbe girişimi tiyatro diyen zihniyet niye hükümeti zamanında fetonun ayağı olduğu gerekçesiyle eleştiriyor? Feto'nun böyle bir niyeti yok ise bu eleştiri neden?

Şükürler olsun ki hem bu alçak darbe girişimine darbe girişimi diyebiliyorum hem de hükümeti feto konusunda eleştirebiliyorum.
neyse..

yazılacak çok şey var ama susuyorum.. verdim eksini geçtim.
Aynı mokun lacivertleri, ülkeyi parsellemekte anlaşamadıkları için oldu bu.
Entellektüel masturbasyon kesmeyi bırak!
Salak değiliz.
Vay şu yüzden yaptılar, vay bu yüzden yaptılar beni ilgilendirmediği için kendimi saymadığım tip.

Açıkca itiraf edenler var gördüğümüz gibi. Yav tamam darbe girişimi oldu da banane yesinler birbirini yeaaav gibi.
bakınız= kel aynak kuşu. milletin(bizim) hissyatıyla duygulanmayan hissetmeyen düşünmeyen bizimle aynı milletten değil ancak aynı toplumdandır. bir amerikan bir fransız kadar bize yabancıdır(hoş o bundan memnun olur nede olsa kalbi onlardan yana).
" ne istediler de vermedik "
diyenlerin tip tanımlama derdine düşmesi komiktir.

ne içiyorsunuz demeyeceğim başlık.
ayranı yine fazla kaçırmışsınız.
Her kemalist zihniyetini eleştirene "akpli" muamelesi yapan tipin ta kendisidir.

(bkz: hem tayyipçilere hem de kemalistlere sövmek)