bugün

Cumhur ittifakına katılan HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Türk bayrağı ismi bana problemli geliyor."

https://twitter.com/aykir...tatus/1637378140887556096
Devlet bahçelide üç maymuna oynuyor. Öyle bir dipteler işte.
Söyle ittifakına sarı yeşil falan eklesin aq problemli geliyorsa!
Kırmızı zaten var.

Bir de sor bakayım... tek millet, tek bayrak falan diye rabia vardı bi...
aslında sıkıntı gerçekten iki yüzlülükte. normalde herkes istediğini konuşsun ve gereken cevabı alsın. ama bir tarafta birisi bir şey söylerse kötü, öcü, diğer tarafta birisi bir şey söylerse görmezden gel. olmaz. ilkeli ol. ya diğerine de saygı duy, ya senin taraftakine de laf söyle.
"Türk bayrağı ismi bana problemli geliyor."

Türkiyede (bkz: osmanlıdan beri varlığını sürdüren antitürk lobi) ye memsupturlar.Anadolu türklerini istilacı moğollar olarak görür bu zihniyyet.
görsel
Bunlar gün gelir solculuk, gün gelir dincilik kisvesi giyer ve amaçları hep aynıdır, türk düşmanlığı.
Eşittir: “hdp oylarının bir kısmına talibiz. Hdp’ye sadece kürt fanatizminden dolayı oy veren ama biraz daha sağa kayan seçmen, hdp’ye muhtaç değilsin, aynı haltın türbe yeşili de var”.

Hdp’yi kapatacağım derken yavrulamasına yardımcı olmak..
Nerede devlet Bahçeli hiç sesi çikmiyor sanırım AKP'den izin alamadı.
bu siyasi partilerin hiçbirisi bizi temsil etmiyor.
bize de kürtlerle yaşama fikri hastalıklı
geliyor . biz de kürtsüz , arapsız , ermenisiz
kısacası türk nüfuslu bir türk ülkesi istiyoruz .
bu sarı öküze saldırı ama yemedik biz. bir de ortağın ne diyecek ona bakalım.
Bu bayrak Osmanlı'dan mirastır, problem ise, değiştiremiyeceğine göre iki seçenek var, ya bu bayrak altında yaşamaya devam edersin yada bu bayrağın olmadığı yerde yaşarsın misal iran.. iranı iyi seversiniz siz.
ittifak ortağı olduklarına ve sesi çıkmadığına göre bahçeli'nin de katıldığı açıklama olsa gerek.

Şahsım? Boş verin onu. Papaz elbisesi giyerim dememiş miydi?
katılımcı olduğu an söyleyecekleri eline liste olarak verilmiş zat açıklamalarına başladı.
Rahatsız olan tüm mhpli kardeşlerimi ve akpnin içindeki vatansever kardeşlerimi zafer partisine davet ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar