bugün

bir adet halkın dini duygularıyla dalga geçen provakasyon ürünü yapıttır.
düşünce özgürlüğü adı altında, düşüncesizce inanan insanların düşünce ve değerlerine yapılan saygısızlıktır.
Düşünce ve ifade özgürlüğü başlarının inançalarına saygısızlık yapmayı gerektirmez. Özgürlük başkalarının özgürlüğünü kısıtlamamalıdır.
"Hz. muhammed (s.a.s.)" ve "karikatür" kelimelerinin yanyana gelmesinin nasıl bir cahillik ve gaflet,..... örneği olduğunu anlayamayanların yapabileceği küfredilesi ve kanunen cezalandırılmasından yana olacağım resimli alaycı mizah!.
selefilere kafaya yedirtir.
http://haber.gazetevatan.com/Haber/449243/1/Gundem
çirkinliktir.
karikatürü çizilmese aklınıza gelmeyecek adamdır.
karikatürler sayesinde onu anmış mis kokulu gül kokulu diye salavat getirmiş olursunuz, kötü müdür?
değildur.
adamın peygamberine, dinine, imanına sabah akşam, allahın oğlu falan diildi. zaten ölmedi de. o değil zaten değişik bişiye innanıyoğlav diye atıp tutacaksın. bir adet karikatür için de içinde bulunan tüm islami eziklik ile hayhuy edeceksin. e en sonunda birisi çıkıp bi siktir git ya der yani.
islamiyetle dalga geçenler tarafından yapılır. genelde ateist oldukları için günahından korkmazlar ve umurlarında da değildir açıkcası.
sen her türlü dini inançla dalga geç,aaa ineğe tapıyor salaklar de, sonra onlar yapınca vay efendim dini değerlerimize hakaret ettiler. yok öyle bir dünya.
Herkesin inanci kendine olup kimsenin baska bir inanca saygisizlik yapma hakki yoktur.
islama düşman olmak suç değildir. müslüman olmayalar için de muhammed ya delidir ya yalancı.elbette alay edecekler. o yüzden hiç bir karikatürde muhammed (hz ne la) övülmeyecektir.
yapılan bir taraftan baktığınızda terbiyesizliktir, inançlara saygı göstermemektir ama öbür taraftan baktığınızda kendi dinlerinin ya da en azından içinde yaşadıkları toplumların peygamberini dahi bu tür karikatürlerde veya daha rahatsız edici resimlerde kullanabilen insanlardan bahsediyoruz. yani aslında islam düşmanlığı, hz.muhammed düşmanlığına bağlayamıyorum sadece ben olayı. daha genel yani dinlerle ilgili bir tepki gibi geliyor bana.
Yapanın kafasının kesilmesini gerektirir.

Hoşgörü dini olduğu için kafa kesilmesi yeterli.

Yoksa haşa, hoşgörüsüz bi din olsa kimbilir neler olurdu. Sümmehaşa.
Hz. isa karikatürleri gibi uydurma olandır.
Aslını görmediği birisinin nasıl olur da kopyasını yapar insan dedirten olaydır.
(bkz: Hz Muhammed in gölgesiyle kavga etmek)
benim dinim bunu yasak etmeseydi ifaden özgür olurdu ama sen saldırıyorsun şeklinde cevap verilecek çizim.
terbiyesizliktir ...
düşünce özgürlüğüdür. bunun ne olduğunu bilmeyenler bir batı ülkelerinde hakaret ne demek baksınlar.
uğruna kainatın yaratıldığı yüce bir varlığın, böylesi basit bir cümlede sıradan bir insanmış gibi (haşa) zikredilmesinin bile hoş karşılanmayacağı vahim durumdur.
fransızcası olan çevirsin lütfen dediğimdir.
hala bizim dangalak ateist gürüh "e ama ifade özgürlüğü" diyebiliyorsa müslüman düşmanlığınız hayırlı uğurlu olsun. faşistlik le arasında milim fark olmadığını da belirtmek isterim..

ulan zaten elin avrupalısı senin 100 yılardır süre gelen düşmanın. her ne olursa olsun seni belden aşşaya vuracak. sen yırtınsan da onlar gibi olmak istesende bu gerçeği asla ama asla kabul etmemezlik yapamazsın.

düşmanlığa devam edin ki bizlerde safımızı sıklaştıralım...
dinci faşistlerin pek hoşuna gitmeyen hedisedir efendim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar