bugün

dünyadaki tüm haksızlık ve fitneleri bitirip, islam'ı resulullah'ın dönemindeki gibi zirveye taşıyacak olan kurtarıcı.
gelmesi yakındır.
kısa zaman sonra geleceğini ümit ettiğimiz varlık. merakla beklemekteyiz.
içimizde büyük islam alimlerinin olduğunu gösteren muhterem şahıs. sorsan eline bir kere namaz hocası almamıştır, öyle bir hadis yok diye ürüyüp duruyor.
fethullah gülen'dir. amerika'dan dünyayı kurtarıyordur.

(bkz: dünyayı kurtarmak)
bazı gericiler kendini yırtsa da parçalasa da geri gelmeyecek olan şahıstır.
--spoiler--
''öyle çağıranlar da olur fakat arkadaş arasında ismimle hitap ederler.''
--spoiler--
ey allahın hücceti, ya mevla ya mehdi....

islam aleminin yüz yıllardan beri beklediği, ehli beytren olan büyük kurtarıcı.....

"hadi gel bekletme yar...."
linkte ki kişidir sonunda zuhur etmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=AAaDfls52BI
cübbeli hocamdır.
adnan hocadır. cennetten gelmiştir canlı yayın cennete arasıra bağlanarak ekranları kitlemektedir.
yakında aramızda olacak olan büyük zat....belki de aramızdadır ve zuhurat vaktini beklemektedir. allahu alem.
istanbulu 2. kez fethedecek mübarek zat...

işte dostlarım ayasofyanın müze yapılmasının sırrı da budur, nasıl ki fatih istanbul'u fethin nişanesi olarak cami yaptıysa, hz mehdi de yine ayasofyayı ibadete açarak fethin sembolu yapacak hasılı kelam ayasofyanın müze yapılması hz mehdi'nin yaklaştığının alametidir....
itiraf ediyorum benim.
islamda yeri olduğuna inanmadığım israliyattan islamiyete girmiş dini kişiliktir.Dünyaya barış ve huzur getireceğine inanılan zat.islam ülkelerinde her 30 yılda bir kendini mehdi olduğunu tanıtan insanlar vardır.Kuranın son elçinin geldiğini söylemesine,Kendilerine okunan kitabı sana indirmiş olmamız onlara yetmedi mi?(Ankebut-51) demesine rağmen hala mehdi beklemeleri çok üzücü.
biz beceremedik rezil ettik bir gelsin kurtarsın söylemidir.
Adnan Oktar yüzünden her gün gündeme gelen mübarek kişilik. Adamın kanalını iri meme görmek haricinde aÇanların fark edeceği durumdur. Herif her gün istinasız Mehdi yayınları ve burda şurda Çıkacak diyor .
Yecüc-Mecüclara karşı kayb edecektir. Yecüc-mecüc kardeşlerimize yardım Her bir altay'lının (türk-moğol-tungus) borcudur.
Kur'an Kerim'de adı geçmeyen hayali varlık.
görsel
s.a
Mekânın sahibi geri gelirken.
görsel
mehdi şia ve ismaili uydurmasıdır, itibar etmeyin.
Gelirse uğrasın bana hava çok sıcak hem biraz soluklanır hemde bir kaç bira atarız kafası resetlesin kamilin kendine gelsin.
Ordusuna ibi büyük melek; cebrail asm ile Mikail asm eşlik edecektir.
esasında mehdi meselesi şii mezhebinde en keskin hali ile var.
çok kullanışlı olduğü için bütün sünni cemaatler de kendine pay çıkarmış.
her kes kendi şeyhi ve liderini mehdi görüyor şimdi