bugün

forum alışveriş merkezleri ile bilinen multi development türkiye'nin ceo'su. yani beşiktaş için serdal adalı neyse fenerbahçe için de bu adam odur.
aziz yıldırım karşısında hiç sansı olmayan adam.

aziz seni çiğ çiğ yer adamım...
adam basın toplantısıyla adaylığını açıklıyor. Trt spor canlı bağlantı yapıyor ve 5 dakika sonra yayını kesiyorlar. Madem yayını keseceksin niye bağlanıyorsun.
Kendisine başarılar dilerim.
ilk kez aziz yıldırım ın karşısında birisi kürsüden çatır çatır konuşmuştur.
Saksıya fesleğen gibi oturtmuştur.
http://www.youtube.com/wa...p;feature=player_embedded
bugün yaptığımız çok iyi transflerde ve takım içi revizyona gidilmesinde kongrede yaptığı konuşmanın katkısı büyüktür. iyi bir fenerbahçelidir.
Yazık adam konuşamıyo be.
pazar günü başkanlığa talibim demiş. yeni fenerbahçe başkanı olmasını canı gönülden istiyorum. (bkz: defol aziz)
döşüyor şu anda kendileri.
ama maalesef her zaman iyiler kazanamıyor.
biraz önce, ilk alex'i anlatıp, ondan sonra emenike'den çıktı. yazmaya üşendim şimdi ama aziz yıldırım'ın senelerdir yediği en büyük ayarlardan biridir bence.
aziz yıldırım'ın gerekirse hakem odasınıda basarız açıklamasına daha önce aziz yıldırım ile hakem odası bastık ankarada gençlerbirliği maçıydı diye haber yapıldı.

aziz yıldırım yandaşları tarafından linç edilmeye çalışılan adam. radyospor'da yaptığı açıklamayı hürriyet gazetesi bilerek öyle servis ettiği için yanlış anlaşıldı.
Adam cok iyi konusuyor beyler, ayrica iyi bir baskan olacaga benziyor.
Adam emniyette beni ve başkalarını dövdürmek için talimat verdiğine dair kayıt dinlettiler dedi. Febeş başkan adayı.