bugün

akraba evliliği galiba yazık.
Tipsiz bir yazar. Yazardan ziyade, burayı instagram sanan bir tip. Boş adam. Evet.
hulkicanın sevgilisi sözlüğe girdiğinde, gizlice hulkicanla parkta buluşup yiyişiyoruz.
insanın psikolojisini bozuyor.
sözlük bir bok çukuru olsaydı bu herif en pis en kıllı kepçe olurdu.
Sevişmek istiyorsanız sıraya girmeniz lazım kızlar. Üstün ırk olarak oldukça seçicidir kendileri. Evet
lan oğlum seni baban mı doğurdu bu nasıl sıfat lan.
Fotoları göz kanatan cinstendir.
Bu katliamı durdurmanı rica ediyorum hulki.
hulkican’a mesaj atan kız dünya ahiret eniştemdir. böyle yokluk olamaz.

Pezevenge bak entry silip gitmiş yine.
görsel
hulkican'a kim pm atıyorsa allah kahretsin onları.
pm atan ilk kızın belini kırar, yapmayın etmeyin.
Kamuoyuna duyuru;
Aylar boyunca takip ,tetkik , Arge çalışmaları sonucunda kendisinin kullandığı fotoğrafların gerçek sahibine ulaşamadım. Kullandığı vasat filtre nedeniyle fotoğraf orjinal hali zarar gördüğü için bulunamıyor. Bu yüzden aynı fotoğrafı tekrar tekrar atıyor.

Hintli bir herifin fotograf8 olduğu belli mamafih bizleri korkutan böyle bir şeyin Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıma olasılığı olduğu için araştırma sonucunu top secret olarak kaldırdık. Böylece bu arastirma sonucu ilelebet unknown olarak kalacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Annen baban ne tür bi günah işledi çok merak ediyorum.
Oglum adamin iliskisini yakicaksiniz bak ayiptir gunahtir yazmayin.
feyk olsa bile bu fotoğraftaki herif elbet hayatta .s
Çok çirkinsin kardeşim.
Korku filmi gibi amk.
görsel
sözlüğe veda eden yazar.
bu herif kim acaba diye hep merak ediyordum. tşkkrlr .s
feminist nicki alıp kendisini ifşa etmiş yazardır.
Anime karakterlerine benziyordu ama tepegöz olanına. Accık Kıllı ama. Sevgilisi vardı. Kızlar pm atamayacaktı ona niden çünkü o sadık bir eşti.*

(bkz: 11 Nesil silik)
Abi tıp bile bulamadı tipine çare diyorum...
Bir ara bu yazar vardı birden hatırladım herkese Instagramlardan kız fotosu atar sevgilimle bir gün diye saçmalardı. Yüz hatlari aynı hulka benziyordu. Üstünden prim yapar iyi eğlenirdik trolle. Sahi ne oldu buna.