bugün

Hukuk fakültesinde olmayanlara dert olmuştur.
geçen dönem borçlar hukuku dersini kendi fakültesinde almayıp da sırf biz iibfcilere hava atmak için bizim derslerimize giren öğrencidir. ha biz o dersten geçtik o kaldı, üzüldük mü? yooo...
hatadır. Hukukcu bir sey degil, bircok seydir.
(bkz: hukuk fakültesini 2 puanla kaçıran kişi)
eskidendi onlar.
olması gerekendir. hele istanbuldaysa. matematik dil anlatım ve sosyal bilimlerde neredeyse full yapıp bi universiteye giriyosa insan kasılsın biraz bi zahmet. zaten o gune kadar hayatı sikilmis. orada da ayri bi sikilecek. koyun da biraz kasılsın be. tip muhendislik hukuk kasilmayacak manav mı kasılacak amk.
tıp fakültesindekilerin kendini bir şey sanması ki kadar haklı bir sanış değildir.
bir muhendislik fakultesi gercegi kenarda dururken size ne oluyor yapraam diyerek katildigim onermedir.
Normaldir. ileride hakim savcı olacakların bakması normaldir.
hukuk fakültesindekilerin zaten bişey olmasından hasıl olan yerinde zandır.
Tecrübeyle sabittir.
Hele ibff dekilerin cok zoruna gider bu. Cunku hukuk fakultesi meslek erbabı yetiştirir. Ole işletme iktisat gibi her işi yaparım insanı çıkarmaz.
normaldir. hukuk okuyorlar boru mu? ben işletme okuyorum belim bükük kafam aşağıda yürüyorum utancımdan. çünkü işletme okuduğumdan ötürü onlardan daha gerizekalıyım. onlar ise müthiş zekiler. şaka bi yana dünya kdar not ezberliyorlar, paso ezber ezber ezber. trilyon verseler okumam hukuk. deli sikmiş bunları. cidden takdir edilmeleri gerekir.
- kanka bu espriye biz gülmedik herkes güldü.
+ evet kanka çünkü biz hukuk okuyoruz asdsa. çok komiktirler, izler izler güleriz hukuk öğrencilerini.
sansınlar bir zahmet.
tuğla gibi kitapları siz yemiyosunuz kafanıza onlar yiyo.
(bkz: bak sinirlendim şimdi)
bir tıpçı olamaz.