bugün

güzel bir histir. şu devirde utanan kaldı mı yahu ?
Oylesine tatlı oluyor ki anlatamam denilesi eylem. Boyle kafasını asagi eğiyor hafiften gülüyor. insanın içine sokası geliyor.
Saçını suratından çekip okşayınca kıpkırmızı oluyordu. Dünya üzerinde görüp görebileceğim en tatlı ve öpülesi kız olduğunu söyledim bir keresinde. Kıkırdayıp yüzünü saklamıştı.

Dün sevgilisiyle tanıştım.

Nerede benim sapanım?!?
dahil olduğum insan grubudur. hiç de hoş değildir aslında. bir insan utangaç olmayagörsün. kıpkırmızı oldum gene di mi? Diye düşünmekten, sormaktan yoruluyor insan.
Fazla utanması halinde soğuyabilirsiniz zira utangaçlığın kendini ya da bazı şeyleri ifade edişin önüne geçişi gayet kötü bir durum.
Evlenilesi. Tertemizdir yuregi.
ben çok zor utanan birisi olarak, utandığım zaman kızarıyorum, kızardığım zaman daha çok utanıyorum. beni utandırması söz konusu olan kişi o an karşımda değilse bile her aklıma geldiğinde yeniden kızarıyorum. çok uyuz bir durum. güzel bişey değil. biz utanınca bu kadar mutlu olmayın lütfen. sinirlerim bozuldu yazılanları okuyunca.
çok ilginç bir durumdur, dili damağı çekilir, sorular titrek gelir, hakikaten insanı tekrar aşık edebilir.
Bizim utanma sandığımız şey,aslında gizlice atılan Bruce Willis tebessümünden başka bir şey değildir.