bugün

işyerini kilitlerken hemen ilerde bir arkadaşım ve orospuluk yapan bir kız tartışmaktadır.

siktir lan sana mı kaldım. ben rush'u seviyorum.
onunkinin benimkinden farkı ne?
aynen böyle olmuştur. ama benim açımdan ağzı bozuk bu kızın ayağı da bozuktur ve yüz vermemiştim. devamında ise kız pezevengini çağırır. kavga başlar ayırmaya çalışırım. ayırırım. herkes yoluna giderken o ara kıza asılan arkadaşın bir tanıdığı hapisten çıkmış. bizimki olayı ona anlatır. adam bıçak çekip pezevenk ve arkadaşlarını kovalamaya başlar. ve olaylar gelişir.
kızın seviyesini, hoşlanılmayı haketmediğini gösterir.
hoşlanılmayan kız haline düşmesini sağlar. Böylece erkek, artık hoşlanmadığını belirterek bir de üstüne üstlük erketeye yatarsa kız sonradan yavaş yavaş erkeğe yanaşabilir. Her noktada ego meselesi işte. Neyse ne.
terbiyesizliktir.
eğer öyle si*tir falan derse kaşardır zaten salla gitsin fayda vermez.
kabalığı nedeniyle hoşlanmaktan vazgeçilecek kız eylemi.
hoşlanılan kızın aşırı seksi oluşundan ileri gelir.
aldıran var mı lan diye cevap verilmesi gereken cümledir efenim.
Söyle sıfatına destekli bir koysanız , haklısınızdır .
hoşlanılmaması gerektiğini kendi ağzıyla ifade etmiş kızdır. kızın küfredeni özentidir. özenti kızdan da adama hayır gelmez.
abovvv bu ne ağzı bozuk kızmış böyle. Teklif etmeden önce bir daha düşünün derim.
an olarak girdiğim durumdur.

bir an hiç beklemediğin anda karşına çıkıyor çok hızlı bir şekilde hayatına giriyor. sürekli onu düşünüp tüm durumu ona endeksliyorsan ve en çok o kızın sevgilin hatta hayat arkadaşın olmasını çok isterken; hiç beklemediğin bir anda nasıl girdiyse aynı şekilde seni düşünmeden hayatından çıkabilir.

bu yüzden bir şeyi çok isteme! gerekenden fazla değer verme! güvenme! mutluluğunu kendine sakla çünkü onlar birer mutluluk hırsızı !!
üzücü durumdur.

hurdacısın sen hurdacı kal, giy dedim tulumları.
"flörtle idare ederim o zaman bende" iç sesinden bir önceki konuşma.
Kıza eyvallah çekilmesi gerekilen olaydır.
görsel
Bizim canımız yanmaz gardaşşşş.

görsel
Medeniyetsiz ve saygısız olduğuna delalet eder.
reset tusuna basmak istersin, ama isin aci tarafi böyle bir tusun olmamasıdır.