bugün

az önce başıma gelen durumdur.

bende bir huy var. bir şeyi sonuca baglamadan duramıyorum. kız belli konuşmak istemiyor, mesajlara görüldü atmıyor. ben de durur muyum arsızlığım tuttu yardırdım mesajları cevap alamadığım halde.

5 dakika sonra geldi engel. amacım da buydu zaten kız korkagın teki yazma bana da diyemiyor en son bastırdım işte engeli.

şunu anladım kimse kusura bakmasın yazılacak kız yollu olacak. öbür türlü olmuyor arkadaş gene aynı hatayı yaptım işte.

ya da pardon yollu olmasına gerek yok cesur mert olacak kız dediğin bunlar ne boyle yaa insan cevap yazar da. hayır umrumda olduğundan değil ama böyle insanlara gulesim geliyor işte.

ben ne olursa olsun bir insanın bana emek harcadığını bilsem en azından bazı şeyleri göze alırdım. hayat korkakça yaşayanlara yalnız bir bilemedin iki kapı açar. bazen sahili kaybetmeyi göze alabilmeli insan. ee kaptan olmak kolay değil.

Sonuç olarak tabi ki aşık değildim. sadce hoş gelmişti bir an geldiği gibi gitti işte. ama bundan sonra karşıma çıkan ilk yollu kıza yazacam ulan ahan da söz.

acaba tüm bunları matriks 3 un son sahnelerini izlerken yaptığım için mi gaza geldim allah bilir. mutluyum lan mutluyum.

v.k.i.
20.12.2015