bugün

bok yemenin ilk adımı.
son cümleyi okuduktan sonra taktir ettim, açık söylüyorum böyle istikrar isviçre de bile yok amk!
Ben genel olarak herzaman kekelerim yani bu 1 seferlik bir şey değil, 6 yaşımdan beri kekelerim.
olması gerekendir. içinde kalırsa zaten kızı elde edemeyeceksin. eğer aşkını itiraf edersen, reddedilsen bile içinde bir uhde kalmamış olur en azından.
fazla açılmayın boğulursunuz.
Pazartesi editi gelmiştir. 9 üstekki yorumda. (Açılmayın kıza sakın diyim.)
Yapılmamasi gereken eylemdir.Sadece karşındakinin egosunu boostlarsın başka bişey degil hem o sevmek aşk falan gecmiste kaldı artık çıkar onemli.
bazen güzel sonuçlanan, bazen ise ters tepen durumdur.. ama çoğunlukla da alınan cevap şöyle olur: "ama ben seni arkadaş olarak görüyorum.."
Dünyanın en zor islerindendin.

(bkz: dünyanın en zor durumu)
Yüz yüzeyken yapılmalıdır.
Ertesi gün sosyal medyadan seninle birlikte olamam ... diye uzunca mesaj yazmış bende saf bir şekilde anlayışlı davrandım garip bir durum.
Hatadır.

Kabul etmezse üzüleceksiniz,

Ederse hayatınızın bi dönemi boşa gidecek.

Aşk zaman kaybıdır. Evet.
yüzyüze iken olması gereken durumdur. ve nedenleriniz olmalı hislerinize dayanak oluşturan. (sevmenin nedeni mi olurmuş demeyin bal gibi olur kimse sokaktaki sakat bir dilenciye dur şundan hoşlanayım demiyor) çünkü hatunun kafasında neden ben? sorusu canlanır. yahut hislerinize etki eden kendisindeki özellikleri/noktalarını bilmek ister. kuru kuruya öyle işte hoşlanıyorum derseniz karşı tarafı hislerinizin gerçek olduğuna ikna edemeyebilirsiniz.
ilk tecrübe ise, eylemden önce evde yüzlerce defa kendi kendine "açılma denemesi" yaptığın olay.
Açılmayın mk. Karşıdakinden umut görmüyorsan hiç açılma. insanı zan altında bırakma vicdan yaptırmayın lan.
Çok zor değildir, birkaç tecrübeden sonra çekirdek çitlemek gibi bir durumdur.
Kızın sende hoşlanmadığı halde üzerine gidip kız için çabalamak saçmalıktır. 1senelik hüsranımla sabittir. Yaşın gençse ZYZZ takılıcaksın.
bir öykü, yaşanmış..

iki kız kardeş var. ikiz bunlar. ama birbirine benzemiyorlar. biri hemşire. biri lise mezunu çalışmıyor.

hemşire olan diğerinden biraz daha güzel. ama diğeri de çirkin değil, akça pakça ikisi de.

23 - 24 yaşındalar. eski zamanlar. eve görücü geliyor. hem diğeri biraz daha güzel, hem de çalışıyor diye ona 3 kişi geliyorsa diğerine 1 kişi geliyor.

genç kız sonuçta. ailesinden başka kimse de güzelsin demeyince, çirkin sanıyor kendini. bi ara görücüler de kesiliyor. sanıyor ki evde kalacak. iş yok, okul bitmiş, elalem konuşuyor.

bir gün biri geliyor, çocuk memur düzenli geliri de var diye veriyorlar kızı. tamam diyor o da. ne desin?

ertesi gün bu kızın babasının dükkanına bir adam geliyor. sizin kızla bizim çocuk mektep arkadaşı. beğenmiş sizin kızı. "baba" demiş. "o kız çok hanımefendi bir kız. ben hiç kötü bi hareketini duymadım. onu istiyorum ben."

ama çok geç tabi. kıza kim olduğunu bile söylememişler, söz verildi bi kere.

ben o kızın kızıyım ^^ annem de babam da aşık değil birbirine. ama seviyorlar. yine de insan düşünmüyor değil nasıl olurdu diye. belki de kötü olurdu. bilemiyorum.

kısaca demek istediğim yarın geç olabilir. o gelsin ben gideyim, sinyal brkleyeyim bilmem ne demeyin. seviyorsanız söyleyin gitsin.
görsel
Hadi açıl hadi hadi. O biraz zor gülüm.
Hoşlanılan kıza boy vermektir. Uzaklara kulaç atmaktır.
Bacak tiremesine yol açar.
içimden "söyleme lan, söyleme işte bırak platonik kalsın." Dersin ama yemişsindir bir bok.

Olm bir kaç içinde yapacam ama kafamı sikeyim garip duygular içersindeyim. Zaten kim tanıyor beni burada amına koyayım dökecem içimi.

O kadar karmaşık duygular içerisindeyim ki ben bile bilmiyorum. El bombasını çekin götüme sokun ses çıkarmam patlasın götümde.

Sonu bombok bir yol ve yolun başında kim var tahmin edin bakalım @prometyum..

O değilde sözlük aslında kabul etmeyeceğini biliyorum. Amacım ben gönlüme söz geçiremedim bir de sen konuş demek. Gönlüme siktir çeksin, istemiyorum desin, düşünmüyorum şimdi sınavlara odaklanmam lazım desin, boktan yalanlar desin bana. Bende böylece gönlüme söz geçirip "olm kız istemiyor işte vazgeç bu sevdadan" deyip ikna edebileyim bari.

Buradan sevdiğine açılıp mutlu sonuç alanlara selam olsun..
yürü be..
Ulan eskiden ne güzel ya mektup yazılırdı ya aracıyla haber yollanırdı. Şimdi çok zorlaştı işler. Herkes her şeyden haberdar. insan gizli gizli aşık bile olamıyor.
Aha böyle bir daşak lazım bir de böyle bir göt lazım ki onları birbirine çakıştırsınlar.
ilkine yapamamıştım ikincisine de söyledim olmadı. Üçüncüye başaracağım artık herhalde.*