Flört aşamasının en kritik sürecidir.

hayaller;

kızla bakışılır ve yanına gidilir.

+ cebimde iki tane alton john konseri bileti var gelmek ister misin?
- bayılırım alton a çok naziksin oluuur.
+ yes.

gerçekler;

kızla bakıştığını zanneder yanına gidersin.

- üfff ne bakıyorsun be uyuz uyuz
+ belediye kavurmaynan pilav dağıtacakmış dedim 90 lardan nostaljik bir gün olsun katılayım çadıra gelmek ister misin?
- manyak mısın be ne kavurması ne pilavı. aşkıııım bu herif bana yürüyor.
× kim lan o!!! (190 boyunda izbandut herif gelir.) hayırdır lan sen
+ abi kavurma pilav
× ne diyon olum kafan mı güzel seni. çooootttttt baaammmm kuuuut...
+ahhgggg!

sonuç: kaşıkla beslenme provaları. evet.
gerek duyulmayan stratejilerdir. çevrede o kadar iri, gür sesli, kaslı, çekici tip varken bize sıra gelmez.
ben şahsen hiçbir strateji aramıyorum. onlar beni yok sayıyordu, ben onları yok saymaya başladım, birbirimizi siklemeden yaşıyoruz. yalnız öleceğim için sorun yok.
Yanına gidip hoşlandığınızı ama iş ciddiye binip de karı koca olduğunuzda umrunuzda olmayacağını söyleyin.
Olaya duygusuz bir satranç maçı gibi bakmayıp, herhangi bir strateji geliştirmemek gereken konudur.

Normal yetişkin bir birey olarak; doğal, samimi ve dürüst bir şekilde konuşulduğunda, daha makul ve insani ilerleyebilecek süreçler bütünüdür.
olm yok böyle bir şey. Açılma, denilen şeyi unutun.

açılmanın doğasında itiraf vardır. Kızın karşısına çıkıp diyorsun ki, ben, senden bağımsız olarak sana karşı bazı duygular besliyorum, şu an artık bunu manipüle edemez hale gelmiş bulunuyorum, var kaderimi sen tayin et. Yüksek makamlarınıza arz olunur.

şimdi bu kız da senin için içten içe ölüp bitiyor olsa bile, şu altyapıyla mevzuya yaklaşımı nasıl şekillenir sence? Bi ilişkiye başlasan bile nasıl bir başlangıç olur?

bir de, güzel kardeşim, etkileşim süresince şöyle bir zihin yapısıyla yaklaştığınız bir kadın zaten sizin ondan hoşlandığınızı bilir. Hatta bu belli bir zamandır devam ediyorsa onun için merak konusu hoşlanıp hoşlanmadığınız değil, bununla ne yapacağınız, nasıl davrandığınızdır. Yani “ayy çok şaşırdım” diye bir şey yok. “Acaba fark etmedi mi?” Diye bir şey yok. Sadece, Siz ‘sizin için’ belirsiz olanın stresini kaldıramadığınız için ‘ne olacaksa olsun’ deyip bu yükten kurtulmak istiyorsunuz.

ilgini somutlaştırmak, bir yerlere davet etmek zaten başlı başına açılma yerine geçer. Reddedilirsen yoluna bakarsın. Olumlu sinyal alırsan devam edersin ve o ilan edilmeden bir yere varır.
Az sonra yazacaklarımı aynen tekrar edin buna tav olmayacak kız yoktur. Neyse evet tam olarak şu; seni aneeeyy benim için doğırmişş conemm.

Tebrikler hoşlandığınız kız paketini açtınız.