bugün

bir hanımefendi tarafından yapılırsa çok tatlı bir hal alan eylemdir.

saçmalayan kız tatlı oluyo ya.
kesinlikle insana "ya ben niye böyle demişim ki acaba?" düşüncesini musallat eder.

hatta o kadar utandırır ki mesajlaşmaya yarayan site veya uygulama sakinleşinceye kadar dondurulur ya da silinir.

çok zor çok.
heycan kaynaklı bir durumdur. karşıdaki kişiye olan hisler saklanıyorsa, söylenmeye çekiniliyorsa durum daha da vahimleşir. gittikçe daha çok saçmalanır, saçmalandıkça hoşlanılan kişinin kafasında iki soru oluşur; 1.si bu salak mı? 2.si bana mı yazıyor? hoşlanan kişi bu durumu bildiği için gittikçe daha çok saçmalar, daha çok saçmaladıkça hoşlanılan kişide durum netleşir, yanlış netleşir ama gene de netleşir; kişimiz salaktır. ah be canım, bi sorsana derdi neymiş. bi ilgilensen dökülecek garip, rahatlayacak.
yaşanmıştır;

+ilk görüşte aşka inanır mısın?
-hayır.
+ben de inanmam konu bulamadım zaten.
her şeyi biliyomuş gibi davranılır artistik yapmak için ama aslında baya da rezil olunulur.
Aşık olduğunuzu gösterir.
pişmanlıklar listesinde yer alacak olan saçmalamalardır. Buna rağmen gülümseyerek hatırlanır.
bir de tuhaf tuhaf sırıtılır konuşurken. engel de olamazsın, ciddi olayım az derken iyice batırırsın. karşılıksız bir hoşlantıysa ihtimaller iyice uzaklaşır.
Saçmalamak değilde kouşacak konu bulamayıp didişmek.
Günün sonunda '' ulan amma malım'' diye kendine söver.
iki tarafta birbirinden hoşlanıyorsa sıkıntı yaratmayacak durumdur. zira ikiside saçmaladığında o saçma konuşma kendilerince ayrı bir dil anlam ve tatlılık katacaktır.
Sadece ezik tiplerin yaşayacağı sorun. Altı üstü Bi amlı lan ne oluyor amk sok geç dalgana bak. Raad.
Kişiye kendini rezil olmuş gibi hissettirebilir ama samimi duyguları ifade etme heyecanı barındırdığından karşı taraf için hoş bi durumdur bence. içtenlik iyidir, bazen ifade etmeye çalışırken saçmalansa da.
Saçmalama türüne göre değişir.

Heyecandan, mutluluktan saçmalıyorsa, ki bunu anlarsınız, o zaman çok sempatik ve şirin gelir, gülümsetir.

Yok denyonun tekiyse, akla mantığa, nezakete aykırı şekilde konuşuyor ve saçmalıyorsa, asap bozar pek tabii.
Aşırı derecede heyecan.
bazen salak olduğunu düşünüyorsun tüm aşk, hoşlantı, anın güzelliği kaçıyor.
Genelde yaptığımdır. Konuşurken sesim titrer, üstüne de bir güzel saçmalarım ki karşı taraf anlam vermeye çalışır o esnada kıpkırmızı yanaklarla beklerim.
Birine Şöyle heyecanlanabilmek için neler vermezdim. Bir noktadan sonra kontrol delisi olup çıkıyor insan.
Öyle işte...

askerde komutanın karısı geldi, bizde ne zamandır kadın görmemişiz, çirkin mi çirkin ama bize manken gibi gözüktü tabi hehe... şey pardon...eee günün nasıldı ?
herkesle konuşurken saçmalıyorum. hoşlandığım kişiyle konuşurken de bunu farketmiyorum.
Başıma çok geliyor bu. yani bende değil de karşımdaki insanlarda görüyorum bu saçmalamayı evet çok yürüyorlar bana asdasdas.
üzerinden yıllar geçen yine o rezil an aklından gitmez ve hep utandırır.
Hoşlanilan kişi bunu fark edip size masum güler yüz ile bakıyorsa sonu güzel ama hüsran ile bitecek bir durumdur.
Normaldir ancak yıllarca utanmaya değer mi bilemem.

ilişkinin, hoşlanmanın ve sevgi benzeri şeylerin yakın zamanda biteceğini varsayarsak, pek umursanmaması gereken konu.

Utanırsam da eğer, birisine karşı saçmaladığım için değil, kendimi ifade edemediğim için utanırım.
hoşlanılan kişi buna götüyle gülüyorsa ömrünüzden 5 yılı silin.