bugün

o kişinin sevdiği şarkıları dinlemek, onun sevdiği gibi giyinmek, yalakalık yapıp ödevlerinde yardımcı olmak vb.
gül satan teyzeye 20 lira kaptırmak. çok gururluyum ya, "ne kadar?" diye sorduk bir kere.

vesselam...
gül satan çingen abla ne kadar verirsen deyince 10 lira vermek. evet o hikayedeki mal benim, çam ağacı alırdım la o parayla. *
ortaokuldayken aşık olduğum kızın power rangers izlediğini duymuştum, hemen gidip power rangers oyuncağı alıp çantasına koydum, salak kız yılbaşında noel baba çantama power rangers koydu diye salak salak konuştu bir yıl boyunca hemde,
bunu görünce bende anladım ki bu kız bana göre değil.
bonkör görülmek için 16 kişilik bi grubun cafe masrafını üstlenmek.

ulan hadi anladık kendi arkadaş grubumun çayını çerezini öderdim, tanımadığım cafe sakinlerini dahil etmeyeydim iyiydi.
(bkz: hakediş)ini imzalamak. bilerek yapıyorlar. o olmazki ama, ona ben aşığım bitmemiş iş ama bu yapılmaz ki *
(bkz: rusyada calışmanın zorlukları)
o ne seviyorsa sevmek, ne sevmiyorsa sevmemek, 2+2=5'tir dese ona bile evet demektir.
1 gün cafe'den çıktık. ben 3. kişiyim. hoşlanan ve hoşlanılan kişiler arkadaşlar. neyse... çıkışta bir çocuk... abi ekmek parası abi ekmek parası..
arkadaş dedi ki.. yav bozuk yok.. olsa inan verirdim..
çocuk : ne kadar var abi?
arkadaş : 10 tl var.
çocuk : olsun sen ver ben bozarım.
arkadaş parayı verir..çocuk 5sn. içinde ufukta kaybolur. hayatında böyle bir zarar görmemiştir o adam.
başkası yapsa 1 ay kafaya alacağın malca bir hareketi o yaptığında içine atmak, eve gidince gülmektir.
sirf onunla tiyatroya gidebilmek icin onun arkadas grubuna bilet almistim ve ogrenciydim.
erkeğin hoşlanmadığı fakat kızın hoşlandığı durumlar gerçekleşen kızın yaptığı fedakarlıklar erkeğe göre ise kızın yaptığı mallıklar olarak:

tuttuğu ders notlarını vermek
ödevlerini yapmak
erkek hasta olduğunda evine gidip yemeğini yapmak

böyle uzar gider bunlar sözlük, evet uzar gider. Azalıyor böyle kızlar ayrıca değerlerini bilmek lazım.
projesini yapmak gibi seylerdir herhalde. tembelin dibi bir kisilik olarak allah beni bu denli sapkinlastirmaz umarim.
Basitinden,bayır aşşağı kaÇan topu yakalamaya depar attıktan sonra tam yakalayacakken takla atmak.
ilk buluşmada karnın aç mı diye sormuştum. arkadaşlara anlattım gülmekten öldüler amk. ne varsa bu kadar gülünecek.
normalde gitmeyeceğin sokaktan, mekandan, yerden geçmek.. mallık bu dostum..
yakın zamanda yaptığım bi tane vardı, bi kitabın fiyatını öğrenince eğilip, sokuversene demiştim. kimse gülmediği gibi ben de domaldığımla kaldım.
sabah 7 de kalkman gerektiği halde sırf konuşuyor diye gecenin 5ine kadar konuşmak. daha malı olamaz.
merdiven çıkmak. evet, hoşlandığım kız yürüyen merdiven sevmiyordu, insanları uyuşturuyor diyordu yürüyen merdivenler için. faydası da olmuştu bu durumun bana, kilo vermiştim.