bugün

onunla tanışmamışsanız gerçekten zor olan bir durumdur. ordan burdan bir şekilde bu adresi bulursunuz. ve tabiki yazdığı şeylerden hiç tahmin etmediğiniz biri olduğunu şıp diye anlarsınız. yine bana hüsran yine bana hasret var eşliniğinde hassiktir çekersiniz.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
facebook adresini bulamayıp ümidi twitter da aramaktır.
Yapmayın, etmeyindir. Yanlışlıkla takip edip, o heyecan ve korkuyla geri alıp sonra da kafama sıçayım demek anlamına da gelebiliyor çünkü. Üstelik etkisi uzun zaman da geçmiyor, cidden yapmayın sözlükçüğüm.
(bkz: bütün stalkerlar toplandık)
"he aferin" denmesi gereken kişi eylemi. bulup bir de okuyanları var o tweetleri. okuyunca ne oluyorsa.
geçen sene mart aylarında başıma gelen bir olaydır. hatta birsüre konuşmuştuk ama sonu çok kötü oldu. çocukca durumlar ortaya çıktı ayrıntıların önemi yok. en sonunda baktım çocuk en yakın arkadaşımla çıkıyo. hayat işte hangisine üzülsem bilemedim. gece gece başlığı okur okumaz o kötü günler geldi aklıma. insan severken saçmalıyor seviyosan git konuş cümlesini uygulamak çok zor. seviyosan konuşamıyosun ki.
Tuhaf olsa gerek. Baya fikir edinebilirsiniz.

Ben bulamadım la, eksik kaldım.

Facebook ve telefon numarasıyla idare ediyoruz.ehehe.
adresin bulunup twitlerin gizli olduğunun öğrenilmesiyle götüngen olma durumudur, niye gizli ki soruları aklı kurcalarken 1 aydır takip isteği yollanamamadır aslında. "sevgilisi mi var ki lan bunun facebook da aynı twitter da?"
banyoda üstsüz bir şeklilde kendi kendi kendine çekildiği fotoğrafı görüp gülme krizine girmekle sonuçlanan olay. tabi önceden hoşlanılan kişinin, şuanki olsa ağlardım.
Çok bir über hackerlık becerisi gerektirmeyendir. Adını soyadını yazınca çıkıyor zira.
msn'sini bulmak kadar heyecan vermez.

(bkz: msn kullanmış efsane nesil)