10 20 litre ter boşalırdı herhalde.
ortada hiçbirşey yokken oluşan adrenalin patlaması ile spor yapmış kadar olunur.
Hemen yakın arkadaşa mesaj atılır.
-Oluuum nabeer dedi ne diyim ??
Lan naber demiş alt tarafı geçmişini anlat dememiş.
ilanı aşk etmediği sürece pekte iplenmez şahsım tarafından. *
(bkz: takıl ağıma canım tadına bakacağım)
çok uzun bir cevap yazılırsa muhtemelen mesajı atan kişinin bir daha o kızdan hoşlanmayacağı andır.
vücutta adrenalin salgılandığı andır. bir de o sevgiliden ya da sevilen kişiden beklenilen mesaj yerine operatör ve banka mesajları almak bu adrenalinin anlık depresyona dönüştüğü andır.
ne desem muhabbet açılır acaba diye düşünülen andır.
ay ay ay kanka olum bak lan bak mesaj attı kesin hoşlanıyor, olum ay ay geberiyorum cam aç cam..
- nbr ?
+ sanane yarram ?
- ??(()&&%%!!??
+ pardon ya sinirliyim de biraz.
- neyse kib bye.
aha...ne yazayım ben şimdi buna? diye düşündürür insanı.
- nbr ?
+ ii senden ?
- pardon ya ben seni serkan sandım kusura bakma.
+ :(
Eğer cevap hemen gelirse benden mesaj bekliyordu triplerine girilir.
Değişik reaksiyonlar göstericek hareket.
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
nedense kontorün yada mesaj hakkının olmadığı zamanlardır. *
kalp çarpıntıları ile sıcaklığın ve titremenin bastığı andır. -.-
devamında niye geç yazdı, niye şöyle niye böyle diye bikbiklenmeler başlar. oscarlık senaryolar yazdırır adama.
ilk önce insanda inanılmaz bir sevinç yaşatır. devamında ise gerginlik yaratır, cevap olarak yollanacak kusursuz mesajı aramaya başlarsınız. '' iyi, senden naber? '' desen olmaz mesela, çok düz der geçersiniz. özel insana özel bir mesaj da yollanmalıdır da aynı zamanda, düşünürsünüz... 10 dk sonra '' iyi, senden naber? '' yazar yollarsınız.
(bkz: düz adam)
cevap yazana kadr 35-40 defa okunur. gerisi artık bılınmez..
heyecandan yerinden fırladığınız odada 3-5 tur atmanıza sebep olan mesajdır. ama cevap vermek için en az bir 5 dakika beklenir. amaç; yoo dostum yooo ben senden mesaj falan beklemiyordum yaeeeee işim var beybi havası yaratmaktır.
çok marjinal bir cevap verip mesajlaşma süresini uzun tutmayı amaçlasanız da kısa sürecek olan konuşmanın ilk evresidir....

örnek veriyorum açılın;

-naber
+iyiyim ya nolsun işte arkadaşlarla oturuyoduk kahve içtik falımda da birinden güzel bir haber alacağım çıkmıştı ve sonra senden mesaj geldi (: (:
-mm iyi
+ee senden naber? nerelerdesin kaç zamandır sesin soluğun çıkmıyor.
-iyi işte nolsun
+ (: ayy inanmıycaksın geçen gece de rüyamda görmüştüm seni (: anlatıyım mıaa?? (:
-neyse benim işim çıktı bay bay.
+peki madem kendine çooook iyi bak. yine konuşalım. arayı çok açmaa.. (: (: (:

ve kuzuların sessizliği.......
bir yakınlaşma olur.
(bkz: kesin verecek)

şaka şaka.
Elin ayağına doğru gider ve dolaşır.
hass ayhhh şşşş erööer asasdd sssssssss....dıııııııt dııııııt dıt dıt dıt dıııııt... error error...
system is restarting... please wait...