bugün

Saç çekmek, silgisini saklamak, tokasini cikarmak, sutyen kopçasini çekmek vs.
Gözlerini kaçırmak, daha enerjik ve elini ayağını nereye koyacağını bilemeyerek heyecanlı konuşmak ve davranmak, hiç bakmamak ( ne demişler bakmıyorsa ilgilenmiyordur. Ama özellikle hiç bakmıyorsa kesin ilgilendiği bir şeyler vardır.) En ufak detayları aklında tutmak, en önemlisi de beden dilidir. Topluluk içinde konuşurken ayak yönü hangi kişiyi gösteriyorsa o kişi ile (illa hoslanti olmak zorunda değil tabi ki) ilgili olduğunu gösterir. Kafası farklı yone dönük olsa bile bedenin özellikle de ayakların duruşundan anlayabilirsiniz. Ayrıca 15 derece başı öne eğik gözler hafif kısık bakılıyorsa ilgili fakat hafif yukarıdan bakıyorsa sevmediği birisiyle ya da küçümseyen bir tavırla konuşuyor demektir. Hoşlanan kişi sizin söylediklerinize önem verir. Sizinle vakit geçirmek için fırsatlar yakalamaya çalışır ya da fırsatı varsa kullanır. Kizlar hoşlandığını daha çok belli ederler. Daha heyecanlı olduklarından bedenlerindeki o hareketlilik göze çarpar. Erkekler bu durumu daha rahat saklayabilir. Ama iyi bir gözlemci iseniz beden dilinden olayı çözebilirsiniz.
gülmesi güldüyse kesin verecek kalbini.
heyecanlanma

sürekli o kişiyi düşünme

gözleri bakıp bakıp kaçırmak ama bunun sürekli olması gibi şeyler.
ben baya utangac bir insanim, karsimdakinin gozlerinin icine bakamiyorum boyle zamanlarda. elimi kolumu koyacak yer bulamiyorum, yanaklarim kizariyor, bir de yuzumde hep bir tebessum oluyor.
sekse davet ettiyse hoslaniyordur.
- istisnasız her espirinize güler, kötü olsa bile.
- size bakınca gözlerinin içi güler.
- sizinleyken sürekli sevecen davranır.
- sizi sürekli tasdik eder, herhangi bir konuda yanınızda olur.
Kalp çarpıntısı olur o kişiyi görünce bir farklı gelir gözünüze.
yanında yokken onu düşünmek, aklına geldikçe gülümsemek...
görsel
ısırmadan pek anlamıyom ben. Hoşlanıp hoşlanmadığımı merak eden hanımlar varsa test edebilir.
Yüz kızarmasi
Gülümseme.
öncelikle neyinden hoşlandığımı çözmeye çalışıyorum. bu kızda beni çeken ne.
Kendimde görüyor muyum yoksa görmüyor muyum kestiremedim. Gelin bendeki belirtileri hep birlikte inceleyelim. Şimdi çocuk mükemmel abiler. hayatımda şu ana kadar tanıdığım en mükemmel erkek. Ama işte çok konuşkan olmadığı gibi hislerini de asla çözemiyorsun. Neyse artık hiç görüşemeyeceğiz zaten. Amaaan hevesim kaçtı, anlatamıyorum kendini.
Az konuşan bu çocukla ilk karşılaştığımız yerden sonra buluşunca konuşmaktan saati unutup sokakta yatmaktan son anda yırttık. Sonra uzun bi yol gittik birlikte sıkıldık işte. O okulunun olduğu şehre dönmeden bi buluşalım dedik bugün ki berbat desem yeridir. Oturduk onun telefonundan oyun oynadık birlikte, o kadar sıkılmak yani. Ne biliyim işte hevesim kaçtı. Mükemmel çocuk yani. Dört dörtlük. Belki hayatım boyunca onun kadar iyisiyle olamam bile. Belki de o yüzden kendimi ondan hoşlanmaya şartladım o kadar. Ama bazen tam hoşlanılacak kişiden hoşlanamayabiliriz de işte. Belki de son buluşmamızı bugün yaptığımızın ve bi daha en erken önümüzdeki yaz ( hatta o da çoook zor) görüşebileceğimizden dolayı kendi kendimi soğutmaya çalışıyorumdur. Ama şunu kabul ediyorum iyi zaman geçirmedik. Bi şeyler içip etrafa bakındık. Biraz sohbet ettik, biraz oyun oynadık. Öffff düşünmeyeyim en iyisi demi? hayır seviyorsa bile sevmiyor gibi görünen birisi olduğu için sevmiyor gibi olan tavırlarını nasıl yorumlayacağımı bilemedim. Çünkü "sevmiyorsa bunu neden yapıyor yaaaaa" dediğim tavırları da var.

Neyse bir ders çıkarmış olalım: Birisi dünyanın en mükemmel insanı bile olsa ondan hoşlanmıyorsanız hoşlanmıyorsunuzdur. gösteriş için değil iyi vakit geçirdiğin için hoşlanırsın birinden ve kabul ediyorum ki mükemmel olmasına rağmen biz iyi vakit geçirmedik. Bu sorunun bende olduğunu göstermez. Her insan her insanla anlaşacak diye bi şey yok. ikinci ders birisinden hoşlanır gibi olduysanız ve ayrı şehirlerdeyseniz o sürede bi vazgeçmeyi deneyin. Baktınız vazgeçemediniz aynı şehirde olduğunuz zamanlar takılırsınız işte. Ama hepsinden ziyade benim tavsiyelerimi dikkate çok almayın. Ben sonuçta hoşlanma/sevgili beceriksiziyim.
Cümleleri karıştırma, hoşçakal diyecekken merhaba deme gibi tuhaf belirtilerdir.
görsel
Kalp atışlarının hızlanması,göz bebeklerinin büyümesi,kan dolaşımı hızlandığı için sıcaklığın artması dolayısıyla yüzünüzün kızarması vs vs. Ha bide tükürük salımı da artar .olurda hoşlandığınız kişiyle konuşmaya karar verirseniz tükürüğünüze sahip çıkın,baştan kaybetmeyin.
Nefes alamama durumu.
(bkz: çarpıntı)
"pislik, çok kötüsün". evet bir bayan eğer size bu sihirli kelimeleri söylüyorsa abayı yakmak üzeredir.
Bende kesinlikle kendisini umursamama, aynı ortamda bulunuluyorsa görmezden gelme şeklinde cereyan eden belirtiler.
Saat sabahın beşinde entry girmeye sebep olan hoşlanma eyleminin sonucunda yapılan hareketlerdir.
Midende inanılmaz bir baskı hissinin oluşması. Ağrı gibi ama değil.
Gün içinde anlamsizca sırıtmaya, ne yapacağını unutmaya başlamak
Aptallaşmak (şahsi favorim)

Hoşlanılan kişi menzile girdiği anda zeka seviyesinin deniz seviyesi altına inmesi sonucu, dikkatini çekmek için anlamsızca hareketler yapmaya başlamak

Hayal kurmak

Ekstra bakımlar

Duygularını aşırı uçlarda yaşamak.
Herkeslerden kıskanmak
Ve bakışlar.. kendini kaptirip gözlerine derin derin bakabilecek fırsatı kaçırmamak. Sonra utanmak belki.

Ve "mavi olips gözlerine kurban olayım beybi" moduna girecek kadar kezbanlaşmışsanız olmuşsunuz siz.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
tişörtün böyle kabarıp kabarıp inmesi. o nasıl oluyor ya ? dediginizi duyar gibiyim. kalp öyle bi atıyo ki distan belli oluyo nefes alamiyorsun filan..
gülümseyerek bakmak bir belirti sayılabilir.
Surekli kendimi durup dururken gulumserken buluyorum. erkek oldugum icin kizlardaki belirtileri bilmiyorum.