Salatalıktır. Belli etsen ya kızı belki başka biri kapacak .
Kale3112 dir. Bakışlarımdan anla beni...
hoşlandığım kişiden ve onunla güzel bir ilişki yaşayacağımdan emin olana dek belli etmeyen birisi olarak, aralarında bulunduğum erkek grubu.
lütfen bu konudan anlayan biri beni bulsun . arada kaldığım en büyük soru şuan .
herşeyin bir zamanı var durumuna göre doğru veya yanlış olabilecek bir davranıştır..doğru zamanda belli etmiyorsa büyük yanlış yapıyordur..
Anca gidip başkası sikince mi belli edecek anlamadığımdır .
Benimdir zira orospu gibi davranan kezbanlıkta meister yapmış mallardan hoşlanıyorum.
hoşlandığının belli olmadığını sanan erkektir.

anlıyorlar azizim durduramıyoruz.
Hoşlanmıyordur.
Aksi mümkün değil zira.
eğer karşısındaki hatun sevdiğini anlayabilecek kadar akıllıysa, evlenilecek erkektir.
Hoşlanmıyordur büyük ihtimal.
kızın ruhunun orospu olmasından şüphe ediyordur. ego tatmini yapan bir kaşar olabilir kendisi.
Sonra pişman olacaktır benim gibi.
Kızlar eğer hoşlandığını anladıysanız ısrarcı olun sonra iki tarafta yanıyor.
Utangaçlık ruhuna işlemiştir.
reddedilmenin getirdiği iğrenç hissi yaşamak istemediğinden ve adamına göre belki utangaç belki de özgüven probleminden mütevellit garantici erkektir.
Insanlara ilgili ve deger veren bir davranisim oldugu icin genelde hep hoşlandigim sanılir. Ne yapalim odun olsak suc ilgili olsak suç.
Hacı bir huyum var direkt yürüyorum kızlara.

Yani hoşlanmışsam ve karşı taraftan olumlu cevap gelecekse duramam yerinde.

Ama türk erkekleri reddedileceğini düşünüyordur muhtemelen. Doğru aslında. Bir kezbanın götünü niye kaldıralım? O abazan türk erkeklerinin alanı. The red pill erkeği asla böyle ucuz öz güvensizliklerle uğraşmaz. Gider, alır.

Kahrolsun kezbanlar.
çekingen kategorisinde sayılabilecek bazı kızlara göre "samimi" ve "sempatik " olarak ifade edilse de bu kızların kaslı erkek yerine göbekli erkek tercih ederim dediğini gözönünde bulundurursak gerçekçiliği sorgulanan durumdur. şahsi kanaatimle bu arkadaşımız kaybeden olacak olan erkektir.

(bkz: seviyorsan git konuş pampa)

` https://eksisozluk.com/bi...nlere-tavsiyeler--3814665`

değişik kaynaklardan değişik tavsiyelere başvurulabilir ancak bence mantıksız olacaktır. Çünkü kimi o şekil etkilenir kimi bu şekil etkilenir.

bu olay biraz kişiye özgü (bkz: nabza göre şerbet vermek)
Belli etmediğini sanıyordur ama kızlar anlıyor her türlü. Asıl olay kızda anladıktan sonraki değişimlerdir. Israrla arkadaş ayağına vuruyorsa tek taraflıdır o hoşlanma
şöyle açıklanabilir. aslında; her erkek, bir kızdan hoşlanırsa bu bir şekilde belli olur. en azından erkeğin kendi düşüncesinde bu bellidir. senden hoşlanıyorum demesine gerek kalmadan, hoşlandığını gösteren hareketler içinde olabilir.
lakin bu hareketler , herkesçe bilinen hoşlanma belirtisi ve en önemlisi kızın anlayacağı bu benden hoşlanıyor demek ki belirtisini vermeyebilir.
erkek içinden; ama ben ondan hoşlandığım için böyle hareketler yapıyorum diyebilir . kızda içinden; hiç hoşlandığını belirtecek bir durum göremiyorum der. böylece hesapta; hoşlandığını belli etmeyen erkek durumu ortaya çıkar.
Gitsin tuvalet fırçasından hoşlansın.
Süründürürüm ama belli etmem. Ben de böyle bi manyagım.
Kızmayın efendimiz kendisine ..
Beraber bir geleceği düşündüğü zaman korkuyordur.
Sevilen kişi güven vermiyordur.
Karşı tarafın ne hissettiğini anlayana kadar gözlem yapmayı tercih edip doğru zamanı kollayan erkektir. Kaldı ki; o belli etmediğini zannederken çoğu kadın bunu hisseder.
Asosyal ve tipsiz erkektir. Gözlem yapmayı tercih ettiğini sanar ama kızlar gözünde sadece ezik bir sapık olarak gözükür. Doğru zamanı bulana kadar kız 10 kere şehir değiştirir, işte bu kadar utangaç bir erkektir. Erkek adam dediğin hatunu kolundan tutar, duvara yapıştırır ve seni sikmek istiyorum der. Siz bunu yapana kadar benim gibi alfa erkekler onu 10 kere siker.