bugün

entry'ler (113)

cumhurbaşkanı aday önerileri

(bkz: ali babacan) erdoğana karşı kazanma ihtimali olan tek aday o bence

5 nisan 2018 esogü silahlı saldırı

öncelikle saldırıyı yapan volkan bayar bir eğitimci değildir. öyp bursu ile üniversitede eğitim gören bir araştırma görevlisidir. bu pozisyona gelmek için eğitimci olmak gerekmez biraz ales ve bir tutam da torpille bu pozisyonu elde edersiniz.

bu pisliğin bunları yapmasından daha trajikomik olan sadece bir ucubenin şikayeti ile bir sürü insanın işinden atılması hatta hapse atılması gerçeğini gün yüzüne sermesidir. bu şahsın defalarca iftira attığı sabit iken hiçbir işlem yapılmaması defalarca şikayet edilmesine rağmen göz yumulması cidden şaşırtıcı

cima esnasında allah dostlarını alimlerini düşünün

dalga geçen adama kızamıyorum çünkü ileri düzeyde hastalık derecesinde saçmalık. allah dostunu da dinide bu şekilde dalga geçilecek hale düşürenleri allah bildiği gibi yapsın

hain dusman al sana bomba

hügoya küfür eden çocuk kadar olmasada bir şehir efsanesidir. zira zeki mürenin onu söylediğine dair bir kanıt yoktur.

penisin vajinaya girdiği an kızların canı yanar mı

bu başlığı açanın da bunu adam yerine koyup aynı sapkın karekterle cevap yazanın da bu ve bunun gibi kımıl zararlılarına müsade eden moderatörlerinde alayının gelmişine geçmişine sarkozy

biz geldik 1 milyonluk tuvalet 1 liraya düştü

bizim 3 milyarlık koskoca maaşıda 3 bin liraya indirip hiç ettiniz ya ne diyim. cidden insan aklına hakarette zirvedir bu söylem. nerden baksan tutarsızlık

uber sürücüsü ile yolcunun tartışma görüntüleri

resmen viral uber reklamı bu ya. bu kadına bu video boyunca tahammül edebilmiş adamların arabasına binilir arkadaş. ilk etapta haberi duyduğumda bi acaba uber kötü mü dedim ama yok abi resmen adamlar melek. böyle sabır böyle dirayet ben görmedim. ubere olan sempatim bir kat daha artmıştır.
ayrıca sırf şikayet edebilmek için bu karı kendi burnunu kanatmıştır.
taksiciler ile yapılmış olan bir tezgah olması da olasılıklar içerisinde tabi

güzel bir kıza zorla terli kasık yalatmak

bi geberin bir telef olun bi soyunuz kurusun bişey olsun artık size rezil herifler. bi bitmediniz bi bıkmadınız bu şekilde başlık açmaktan çapsız pislik sürüleri

mehmed bir cihan fatihi

bir kısmını izledim. çok profesyonel değil belki ama kötü olduğunu da düşünmüyorum. dizinin en iyi yanı kesinlikle müzikleri özgün ve sahne geçişlerine uygun müzikler kullanılmış.

çiftlik bank

şişman reyiz açgözlüleri çalışmadan, emek vermeden kazanmak isteyenleri cezalandıran bir black mirror karakteri gibi bişey. hırsızın da hiç mi suçu yok dersen var tabi ama insan çokta üzülemüyor. bağıra bağıra gelen bu kaçınılmaz sona rağmen açgözlülüğünün önüne geçemeyenlerin pek te ağlamaya hakkı yok diye düşünüyorum.

uber i türkiye den kovacağız

chp de toplanan 5 kişi görse oy devşirme hevesiyle eyleme katılıyor. biz neyi savunuyoruz bu magandaların nesini savunuyoruz diye soran yok. birkaç taksici oyu için taksiciden bezmiş binlerce kişinin oyunu kaybediyor. tam chp' den beklenecek saçmalıkta bir hareket.

ulu sözlük gibi elit ortamda futbol konuşan sığır

bak ironi yapıyorsunuzda bana söylemediyseniz bozuşuruz.
uludağ sözlük liseli ergenlerin cinsel sohbet ve saçma fantezi alanı olan abuk sabuk bir mecra değil mi? futbol konuşulabilmesi bu mecra için bir statü kazanımıdır.

fenerbahçelilerin maçı kazansa sevinecek olması

sosyal medyada veya sözlük platformlarında yer alan yorumlar neticesinde vardığım kanıdır.

Atılan golün nizami olmaması ve beşiktaşın bariz penaltısının verilmemesine rağmen skoru koruyamamaktan ve galibiyeti kaçırmaktan şikayet eden enteresan bir güruhla karşı karşıya olmanın derin şaşkınlığını yaşıyorum.

ekşi sözlükte olan başlık çalma rezaleti

la sanki kanserin tedavisini buldunda onu çalıp tarihe geçtiler. yahu altı üstü bir başlık bunu bu kadar mesele haline getirecek ne var? bide uğraşıp birsürü ekran görüntüleri falan almışsın.
bunlar işsizlikten olur genelde neyse okullar açılacak az kaldı sabret biraz.

(bkz: derdini eşekler kovalasın)

tıpçı mı daha gereklidir hukukçu mu

tabikide tıpçı gereklidir.
bak türkiyede hukukta yok hukukçu da varsada belli olmuyor ama gül gibi yaşayıp gidiyoruz.

askerlik yapmak istemeyenlere vicdani ret hakkı

gereksiz tasarıdır. zaten ipneleri, götverenleri karı kılıklıları almıyorlar. e erkek olanda gider vazifesini yapar. bu tasarının hedef kitlesi nedir anlamadım.

zeytin dalı harekatı

Mehmedim hiç yılma, hiç durma, hiç korkma çünkü Allah seninle.

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin
Sen vururken de öldürürken de güzelsin...

bilal erdoğan ın afrin operasyonunu yönetmesi

hayattaki tek başarısı rte ye ait bir sperm olmak olan bilal oğlanın yaptığı saçmalıklara eklenen bir yenisidir. ya arkadaşım bu çocuk süzme gerizekalı ne malum orada gördüklerini gizli kalması gereken bilgiyi orada burada artistlik olsun diye anlatmayacağı. zira vur ensesine al ekmeğini noktasında bir birey olduğu aşikar.

konuya anlam vermeye çalışıyorum bir ihtimal;
bilo çok ağladı iha görcem bende gitcem selçuk gidiyor ben neden gitmiyorum? diyerek babasına şikayet etti. bunun üzerine babası şunuda götürün dedi diyelim. yahu kardeşim götür bir internet cafeye aç önüne call of duty inanır o ciddi ciddi oraya götürmenin ne maksadı var?

türkiye kürtlere dokunursa devreye gireriz

(bkz: bırakın gelsin) küçük enişte nin desteksiz atmasıdır.

japon kadın turistler türk erkeklerini kullanıyor

(bkz: kaynak götüm) bir link bişey ver iddaa nı gerçekçi göster.