bugün

ne yapacağını bilmeyen ve sevdiceğine rezil olmak istemeyen aşık erkek söylemi.
olduğunuzdan farklı gözükmek için her şeyi yapın. evet. çünkü bu sayede kız sizin kendisi için değişmeye çalıştığınızı farkedecek ve bu onu mutlu edecek, sizi tatlı bulacaktır.
Hamburger vb. ürünler satan yerlerekesinlikle gitme, ketçap, mayonez başa bela olabilir.
Sinemaya gitme, toplamda 6 - 7 saat takılacaksan bunun 3 saatini karanlık bir ortamda sessizce yan yana oturarak harcama
Alkollü yerlere gidip gösteriş için fazla içme, olaylar ters tepebilir.
istediğin kadar prova yap, çalış, hayal kur ama sonuç herzaman aynı olacaktır. oluruna bırak. ne yaparsan yap ama sakın yalan söyleme.
hava güzelse dışarda gezin. kuşların cıvıltısını duyun, doğayı içinize çekin. sonra parkta bir banka oturup yiyişin.
tavsiyeden kasıt, yanlış anlaşılmış istek tipi, yardım isteme tipi. bi beyefendi gibi davranacam. neden hemen müstehcene bağlıyosunuz ki şu durumu, namuslu bir kızın iffetinden daha az değildir bu konudaki iffetim arkadaş. neden ya ? yani kız + erkek = sex midir olay ? yazık be. siz sevebilmeyi unutmuşunuz valla be. tüüıımınaaa. size soran da kabahat.

bir kız sevmek ona her ne şekilde olursa olsun zarar vermekten kaçınmaktır da bi yerde. belki gelecekteki kocası ben olmayabilirim, ama kocası olacak olan adama da , bu kızın elini dahi tutarak haksızlık etmek kesinlikle istemem. zira benim eşim olacaksa da eline yabancı erkek eli değmiş biri olmasını istemediğim için yine ona zarar vermekten kaçınırım. bu tutum çoğu için hayal gibi olsa da hâlâ bu tutuma sahip olduğum için kendimle gurur duyuyorum. budur arkadaş sağlam bi ilişkinin temeli. siz de elin kızını bi eşya gibi görüp ona göre tavır takınmaktan vazgeçin, lütfen bakın .

edit: bu arada alkolü tavsiye olarak bile benle ilişkilendirdiğiniz için kendimden tiksindim be ! öööö' alkolmüş.
Asla ilk buluşmada seni seviyorum. Önceden de seviyordum, utanıyordum gibi klişeler söylemeyin. Kızlar aptal değil. Doğal olun, kibarlık, entellik yapacağım diye kişiliğinizden ödün vermeyin. Gözlerinizde çepek fln kalmasın dikkat edin. Duşunuzu alın kokmayın. o da bir insan bunu unutmayın..
neysen o olmalısın tavsiyesi yeterlidir .
Kendini fazla kasmayacaksın cool ve karizmatik olmak için elinden geleni yap ve doğalda olmak gerek.
bilincinde olman gereken tek şey: Bir gün mutlaka bitecek. Ya bugün başlamadan, yada daha sonra alışmışken.
kokmayın gençler, mümkünse kokacaksanız losyon kokun, axe kokun one million kokun. sadece vücut kokusu da değil, ağız kokusu da işin içine edebilmekte kimi zaman. bunun dışında tarzınızdan ödün vermeyin ama tarzınız olduğunu hissettirin. rahat olun, kızlar rahat adamlardan hoşlanırlar dişi kişi olarak söylüyorum bunu. heyecana gerek yok no panik sonuçta karşınızdaki de insan.
eski sevgililerinizden bahsedin bol bol. ayça taş gibi kızdı melis afetti. onları neden bırakıp senin gibi bir kezbanlayım kader işte gibi triplere girin. başlamadan bitsin ömrünüzden aylarınız hatta yıllarınız boşa geçmez en azından. evlenme işini de annenize bırakın bulsun size münasip bir kısmet.
memelerini sıkmayın.
orospu çocuklarının kendini göstermek için k.ç.nı yırtması sonucu altına girdikleri başlıklardan sadece biridir. ana bacı girmek isterdim ama, bunlar zat-ı beddinize haz vereceğinden bu tarz övgüleri size layık görmüyorum. kendi b.kunuzda boğulun.
Kıza geçmişinin, önceki hayatının hiç önemli olmayacağını hissettir ve piç gibi takıl. Eski kırdığın cevizlerden bahset ki kız da rahat olsun kendi cevizlerini anlatsın.

Birileri kızın geçmişine kefil değilse sakın ha benimsin, deli kadir ayakları yapma. Yoksa en masum görünüşün altından keraneye rahmet okutacak pislik çıkabilir. içine girersin tatlı gelir çıkamazsın, elinde patlar. Amman dikkat.
Sakın sıcak ortama girmeyin, stres artar.
kendin ol, maske takma yeter . Hiçbirimiz sevgi pıtırcığı değiliz.
yemeğe götürme.
korku filmine götür bakalım altına sıçabiliyor mu.
Takım elbise giyin sonra eline gül alıp gidin niyetinizin ciddi olduğunu belli edin.*
yanınızda üç erkekle gitmeyin kıza.
* Tensel temas yok. Yok derken işi son noktaya götürme yani. en fazla şemsiyeyi beraber tutabilirsiniz. ideali çıkarken kapıyı tutup parmak uçlarıyla omzuna dokunup yol vermektir. Parmak ucuyla omzundan diyorum bak pehlivan gibi ensesine asılma yani.
* yemeğe götürmeyeceksin, kız açsa bir şeyler yedir tabi hayvanlık etmenin lüzumu yok. yine de bir şeyler içip çok uzun kalmamakta fayda var. Kızla geçmişe dayanan bir maziniz bulunmuyorsa yani seni çok tanımıyorsa ilk buluşmayı kısa keseceksin ki meraklansın ikinci kere tekrar buluşmak istesin. nuri alço gibi niyetin muhlis planların yoksa her ilişkiyi uzun vadeli ve ciddi düşünüyorsundur zaten.
* Hesabı alman yapma gibi bir öküzlük göstereyim demezsin dimi güzel kardeşim. Jix olacağım diye hatunu çok pahalı bir mekana götürüp sonra o kadar parayla karıya gider şöyle yapardım böyle yapardım, şimdi sosisimle başbaşayım diye düşünüp kendini mastürbasyon yaparken bulabilirsin. Tabi bir simit sarayına da gitme amk, kupaları o kadar çizik ki sürreal bir sanat şaheseri olmuş hepsi; boş bardağa yandan bakınca diğer taraf görünmüyor.
* Sohbet ederken bilmediğin konulara girme, çok entelsen sıkıcı olursun çok boş görünürsen kız seni avalın teki olarak algılar. En güzeli hayata bakış açının komik olduğunu anlatabileceğin genel konulardan konuşmandır.
* Malum önümüz kış, baktın hava soğuk dışarıda yürüyorsunuz. Kızın üzerindeki de ince bir şeyse çıkart montu kıza giydir. Nasıl olsa ilk gün olduğu için ufukta herhangi bir birliktelik olmayacak, o yüzden hazırlıklı ol uzun kollu yün içliklerden giy. Sonra zatürre filan olup bu abine saymayasın.
* yaşına ve kıza uygun giyin, 25 ten sonra gidip cool olacağım diye gömlekten üç düğme açarsan ya da efendi bir çocuk isteyen bir kıza System of a down tişörtüyle gidersen babayı alma ihtimalin çok yüksektir.
* zorla gülme, o konuşurken hayko cepkin gibi bir gözün kızın meme çatalı hizasına bakmasın, gözbebeklerinin içine bak.
* Ayrılırken mutlaka bineceği vasıtaya kadar götür. Otobüs durağına gelince senin otobüsün önce geldiyse mal gibi atlama hemen, unutma sen nazik, kibar, centilmen ve kızı bindirdikten sonra 1 saat daha götü donacak bir delikanlısın.
* zengin bir temiz aile çocuğu olarak arabayla bırakıyorsan apartmanının önüne kadar girme, en rahat olanı bile nedense tırsar mahalleliden. Sorun olmadı ve kapısına kadar bıraktıysan da tozu dumana katarak hayvan gibi 2. vitesle gaza basıp gitme, kız apartman kapısından girsin sen de kafanı hiç kızın poposundan pardon yüzünden ayırma.Çünkü tam kapıdan girerken dönüp bir kez bakar hepsi.

biz kaşarlandık bari gençlerin önünü açalım. Sevgiler saygılar güzel kardeşlerim, yolunuz açık olsun.
yalansız konuş, neysen o ol.
buluştuktan sonra gelin sözlükte yazın ki ne olup bittiğinden haberimiz olsun.
yanınızda prezervatif bulundurun.