bugün

entry'ler (331)

bu topraklarda aşk yaşamanın pahalı olması

Geçen arkadaşla konuşuyoruz. Dedi ki 4 yıllık ilişkim vardı kız arkadaşımı annesi şehir dışına göndermedi bitti ilişki diye. Sonra diğer 3 arkadaşımda nişan attılar dedi. Niye dedim ailelerdi sebep dedi. Dedim içimden ben bu ülkede niye birini sevmeye çalışıyorum ki ya çalışıyoruz ki o bile büyük bir bedel ödemek lazım.

Kızı beğenirsin ailesi o şehirlisin diye istemez, işini beğenmez, evin yok diye vermez, altın konusunda anlaşılmaz vs. sonra adam akıllı görüşemeyip flört dönemi sıkıntılı geçicek birbirini tanımak zor olacak. Düşün bu kadar değişken bir araya gelecekte senin evliliğin mutlu sürecek. Kızı beğeniyorsun her yönden tanıyacağım diyorsun saat 19.00 dan sonra dışarı çıkamıyor yaşı 28 ee nasıl geziceksin sen onla bu bir örnek.

Bu ülkede her şey pahalı.

yediği yemeği bile retrica ile çekip paylaşan kız

retrica ne amk.

2 erkeği dövüştürüp galip gelenle sevgili olan kız

Esenlerde yaşıyordur.

sözlük yazarlarının unutamadığı milli maç

Benim için 4-2 yendiğimiz isviçre maçı müthiş oynamıştık fakat çok basit 2 gol yedik. Fatih Terim'in sevdiğim özelliği ise takımın erken 1 gol yemesine rağmen takımın 4 tane gol atmaya inandırması.

güzel türk kızı vs çirkin yabancı kız

Yabancı kızın alacağı karşılaştırmadır.

sokak düğünü yapanlar insan değildir

Hayalim.

adem peygamber değildi

(bkz: Banane). Atamız adam.

sözlük yazarlarının itirafları

Yarın iş var sikeyim ya.

1 60 boyundaki kıza aşık olma çaresizliği

Niye be minyon seviyordur.

ilk adımı atan kızlar

Hoşlanıyorlarsa atmaları gerekir.

sözlük yazarlarının itirafları

istanbul'a gelmeyin.

makul miktarda oral seks nasıl hesaplanır

cetvelle 8 santim olarak gırtlakla.

erkek kuaförü mü berber mi sorunsalı

erkek kuaförü gördüm artırdım.

akp nin iş cinayetlerinde patronları koruması

Patron fabrika fabrika iş işsizliği azalması oy demek akp'nin gram suçu yok bunda suç halkta normal şartlarda ülkede ki tüm işçilerin yürüyüş yapması lazımken. Tayyip çok büyük adam ben çok beğeniyorum şeklinde konuşurlar.

torunlar gyo korupark inşaatında 8 işçinin ölmesi

Bugün koruparkta çalışan arkadaşım söyledi korupark evleri ve alışveriş merkezi yapılırken toplam 8 işçi hayatını kaybetmiş.

(korupark bursa yer alan alışveriş merkezi ve aynı zamanda avm'nin arkasında yüksek lüks binalar var.)

sosyalimon

Bol karı kız kaynayan site. Bence ziyaret edin.

ismimi söylerim ama kimse facebook tan eklemeyecek

Kursta duyduğum bir laf şimdi arkadaşlar geçen sene kpss kursuna gittim her erkeği abaza gören bir arkadaşımız vardı her neyse kursun ilerleyen safhalarında sınıflar birbirine karıştı herkes farklı dönemlerde ki kişiler beraber ders almaya başladı her neyse türk vergi sistemi dersinde hoca bir arkadaşa tam ismini sorar kızın cevap ise aynen şu olur ismimi söylerim ama kimse facebook'tan eklemeyecek. Herkes şok oldu tabi ki kızı bana göre komik bir duruma düştü. (bkz: based true story)

erkeklerden kızlara tavsiyeler

Kıllarınızı alın kol kılları dahil kolların kılları alınmıyorsa yolunu bulun bulunamıyorsa o kolu atın*

dünyanın en kevaşe kadının elizabeth olması

Abicim bu elizabeth ne kadar iğrenç bir kadın herkes yatmış bütün erkekler bu kadından vazgeçemiyor aldatmak istiyorlar ama aldatamıyorlar da herkese de böyle nasıl yetiyor hatun insan gerçekten hayret ediyor.

ilk buluşmada elleri titreyen erkek

Anadolu lisesini kazanmışım babamda beni ödüllendirmek için gençlik kampına gönderdi sonra kızlar ergenlik filan bir akşam hoşlandığım kızı dansa kaldıracağım ama kamp 15 gün ben 15. gün cesaretimi topladım gittim kıza benimle dans eder misin kız kabul etti beni ama teklif etmemle onun kabul etmesi 3 saniye bana geldi 3 asır ben orada titremişim sonradan öğreniyorum kız kabul etti mal mal dans ettik ben tabi tecrübesiz saf çocuk kızla dans boyunca bişi konuşmadık kız teşekkür etti ayrıldı neyse.
Kamp bitti eve döndük ben kıza aşığım ayakları tabi icq'dan kızın yaşadığı şehri girip arama bölümüne onun okulunda ki kızlarla irtibata geçtim biriyle kız dedi ben onu tanıyorum git ona durumu anlat ben onu seviyorum kız tabi gitmiş anlatmış durumu kızın cevabı ise titreyen bir çocuk vardı galiba o * . Bende duyunca bunu aa doğru ben titremiştim. Kız kıbrıs güzelyurtta oturuyordu. küçük yer tek okul var zaten.