bugün

ceyhun yılmaz'in spor sohbet programıdır. tatlı spor sunucusu simge de eşlik etmektedir kendisine. ceyhun an itibairiyle güldürmüştür gece gece.
metin oktay ile ilgili bir hikaye anlatılıp kendisine neden hayran olduğumuzu tekrar hatırlatan programdır.
futbolun unutalan yüzünü hatırlatmayı amaçlayan, ceyhunu'nun espiri makinesi olduğunu kanıtladığı, ihtiyaç duyulan ve ihtiyaçı gideren beğendiğim izlenesi haber türk programıdır.
simge çok güzel gülüyor.
ceyhun yılmaz ise sonunu mutlu bağlar gider evinde ağlar...
ceyhun yılmaz'ın anlattığı anektodlar ve güzel hikayelere, simge kızımızın kahkalarıyla eşlik ettiği spor-muhabbet * programı. ilerde sporla ilgili konuk alırlarsa daha renkli hale geleceğine inanıyorum. devam etsin, hiç bitmesin.
bir kaç saat önce sözlüğe sorduğum soruyu (bkz: #9662010) programa mail atarak ceyhun yılmaz a sordum ve şöyle cevapladı;
"ayrılalım artık, olmuyor yürümüyor, olmadı 2 hafta ara verelim neskeens ile devam edelim"
kendilerine teşekkür ederim..
uzun zamandır bu kadar çok gülmemiştim. ceyhun on numarasın . simgeyle tadından yenmiyor program .
diğer bütün kanallardaki yarak kürek futbol muhabbetlerine güzel bir alternatiftir.
kahve tadında o fincanın dibinde bir yerlerde aradığımız futbol lezzetini bizlere sunan yep yeni bir programdır. hoş beş iki'ye benden beş üzerinden dörtbuçuk.
okan bayülgen'in programına oranla daha bi heyecanla beklediğim ve okan abimizin pazar geceleribdeki en ciddi rakibi olacak muhabbet programıdır. gani müjde, renkli olan programa daha da bir renk katmıştır.
izlemem için yalnızca Ceyhun Yılmaz'ın yeterli olduğu program.Tabi Gani Müjde ve Simge Fıstıkoğlu'nun da hakkını yememek lazım.Adamlar kavga etmeden gerginlik yaratmadan adam gibi oturup konuşuyorlar,dalga geçiyorlar,hikaye analtıyorlar,şahane azizim şahane
severek izlediğim belki de tek spor programı.

kerli ferli adamların ota boka burunlarını soktukları; futbolcuların özel yaşamlarına kadar laf söylemedik konu bırakmadıkları; iki saât gol-ofsayt tartışmaları yapılan futbol programlarından çok daha iyidir.

simge'nin* gülüşüne hastayım.

ekleme: ares yazdı: simge fıstıkoğlu'ymuş tam adı. soyadıyla müsemmaymış. yakışırmış.
bu programı izlerken pencereden, balkondan miyavlayan kediyi bulmaya çalıştığımı bilirim. meğer programın fon müziğinde varmış o ses.