bugün

beşiktaşlı taraftarların kayseriye kupa maçına giderken hostese yaptığı bestedir.

--spoiler--
servisi tam on numara,baksana biraz buraya,hem uçakta hem de yerde çok güzelsin hostes merve
--spoiler--

http://www.facebook.com/v...860348970219&comments
tezahürat edenlerin kardeşlerinden veya ablasından biri olduğunda kan çıkmasına neden olacak hostestir.

(bkz: yapmayın lan ayıp lan)
O sigarayı alabilir miyim ? .
(bkz: birazdagazagelmishostes)
izlerken güldüren güldürken düşündüren , çarşı grubunun eğlenceli bir grup olduğunu ispatlayan ama bir Beşiktaşlı olarak izlerken benim utandigim tezahüratimsi. Orda ki bayanın yerinde olmak istemezdim sanırım. Düşünsenize 20 abaza ve çirkin kız bağırıyor çok güzelsin host onbirsifiriki!! Diye.. Kötü durum vesselam.
çarşı grubunun güldüren tezahüratır.
Saçları sarı olan mervedir.
kanımca bu beste daha önceki deplasman mecaralarında yapılmıştır. zira videoda "ismini söyle sana beste yapalım" diye bir tezahürat daha geçmektedir. demek ki neymiş bu hostes merve değilmiş. evet.
Esra eroldaki merveyle kapışır.
Herkesin "taciz" diye nitelendirdiği aslında taciz falan olmayan bir tezahüratın ilgili kişisidir.

Sadece ekseriyetle erkek taraftar olduğu, erkeklerin içinde tek kızın hostes olduğu, hostesliğin seksapalitesi ve kitlenin holiganlığı yüzünden taciz olarak değerlendirilmiş olabilir, ancak dediğim gibi, "çok güzelsin" demenin neresi taciz. Hatta bunu çarşı grubunun bir jesti olarak da kabul edebiliriz.

Ha senin hoşuna gider veya gitmez. Orası ayrı. Öyleyse bi' mağazada ya da başka bir yerde "Çok güzelsin." diyen karşıcinsi aynı "osigarayıalabilirmiyim"likle terslersin ve bu senin karakterindir. Ama çarşı grubunun bi' suçu olduğunu düşünmüyorum.

En basitinden bana böyle tezahürat yapsalar, ingiltere prensesi kate asaletiyle, önce alkışlar, sonra teşekkür eder işime bakarım. Ne kezo kezo triplere gircem.

Not: Evet videoyu şimdi izledim noolmuş!?
her haltı ciddiye alan kafaların anlamadığı eğlenmedir. arkadaşım, her haltı o kadar ciddiye alınca ne oluyor biliyor musunuz? bakın bakalım politikadan gündelik yaşantıya niye bokun içindeyiz? çünkü sapla samanı karıştırıyorsunuz da ondan.

ya ayıptır, kızı rahatsız edecek tek kelime var mı? sonrasında birileri gidip kıza mı yazmış? insan doğasıdır, erkekler bir araya gelince kızlarla ilgili muhabbet eder, kızlar bir araya gelince erkeklerle ilgili. buna değil, şuna tepki göstereceksiniz:

taksim'de yürümeye çalışırken ellenenlere

sosyal mesafeden habersiz yolda yürürken, otobüste giderken sürtünen, çarpanlara

zaten videoda kız sonlarda utanıyor sonra da sesi kesiyorlar, fark etmediniz mi? Ben kendi adıma, bu tarz bir tezahurata katılmaktan çekinebilirdim ama ciddi bir rahatsızlık oluşturmayan bu tarz bir durumu eğlence olarak ele almamız gerekiyor. aksi takdirde her haltta cepheleşip birbirimize bilenmekten mutluluk değil çıksa çıksa savaş çıkar, aman diyeyim.
gece gece aklıma gelen bestedir.
ah bu merveler...
Bizzat alındığımdır. Mervelere nöbet yazmasalar keşke, gelip saçmalamasak bu saatte.
linki ölmüş güzel beste.

bilmeyenler için;

http://www.facebook.com/photo.php?v=101510847018534856uswSQa3GwQ&feature=youtu.be
saygısızlık ve terbiyesizliği, yaratıcılık kılıfıyla örten taraftarlarca yapılan beste.
saldır cimbom okey lets go bestesine sahip takım taraftarlarının beğenmediğidir. Sizin yaratıcılığınız bu kadar olunca normal. Evet.
Mecbur gülümseyecek olması işinden dolayı tepki verememesi durumudur.
Arsız çarşı komünist çarşı sapık çarşı çoğaltılabilir bunlar.
Bir beşiktaşlı hanzoluğudur. 1000 tane testesteron patlaması yaşayan adam maça gidiyor diye o sırada işini yapmakta olan bir kadını güç durumda bırakamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar