bugün

beklemekten bıkmaktır bir adım ötesi. yine yazacak kişidir bekleyen. beklenen mi onun pek umrunda değildir.
kişinin kendi kendine yaptığı cin işkencesi.
inatçı olanın başarılı olacağı eylem.
bekleme süresi uzarsa hoşlanma durumu, platonik aşka doğru yelken açar. bir an önce müdahele edilmeli ve hoşlanılan kişiye laf atılmalıdır.
genelde kişisel ileti üzerinden dikkat çekilmeye çalışılır bu durumlarda.

önce depresif, romantik bir ileti denenir. kızımız düşmez. ardından komik bir ileti devreye girer. kızımız genelde düşer.

eğer bu iki yöntem de işe yaramaz ise hemen aşşağıdaki yönteme geçilebilir.

şöyle ki;

hoşlanılan bağyanın bir özelliği göze kestirilir ve buna dair bir gönderme yapılır.

örnek verecek olursak; hoşlanılan kızın kızıl saçları var diyelim.

örn. ileti: "ah o saçların. ne kadar güneşin batışı duruyor."

ardından kızımızın ilk tepkisi "bana mı o laflar" şeklinde olabilir bu durumda cevabımız "tabi ki hayır" olmalı "bir arkadaşım ekolü" devreye girmelidir.

unutmayın amacımız koşturmaktır koşmak değil.

uludağ sözlük hatun kaldırma servisi gururla sundu.

unutmadan not: bu yöntem tarafımdan toplamda 4 kez denemiş sadece 1 tanesinde başarıya ulaşılmıştır (başarı=hoşlanılan kişinin sizden hoşlanması) garantili değildir.
kaçan kovalanır taktiği yaratmaya çalışanların bir numaralı taktiğidir ama çoğu zaman başarısızdır.
hep ben hep ben olmaz ki diyen kişinin yaptığı eylemdir.
+murat, abi dedigin gibi bu sefer bekliyorum ilk o yazsın ya, hep ben ilk selamı veriyorum.
-tabi olum sonra dötü kalkar hic sansın olmaz.
+demi yani abi, bundan sonra o verecek ilk selamı, yok öyleeee.
-aferim, aferim.

52saniye sonra..

+abi..
-ne oldu yine?
+ya elim kaydı titrettim yine..
-adam olmaz senden.
+ama yinede ilk selamı o vermis oldu eheh.
-..

genelde bu gibi sonlarla bitecek olan eylemdir.
baktın laf atmıyor, habire msn açılır 3 saniye sonra tekrar kapatılır. sonra yine açılır ve yine kapatılır. böyle yaparak ablamızın dikkati çekilir. güzel çözümdür. * *
beklenen kişi erkekse yandığınızın resmidir. sen selam verirsin yarım saat sonra cevap verir. beyefendi erkek arkadaşlarıyla geyik yapıyordur seni farketmemiştir bile. dakikalarca ööyle saf saf beklemişindir. sonra kendi kendine sinirlenir aklınca trip yapmak için çıkarsın msnden. mesaj atar' hayırdır noldu çıktın hemen?' diye. anında msn ortamına geri dönülür.
kuru kuru hayallere dalanların yaptığı bir şeydir.
boşuna bekleyiş olmasının yanında iletilerini okumakla geçer o bekleyiş.
yok abi yazmıyorlar,7/24 açık böyle bir tespit yok yazmıyor,kendime kendime yazışıcam o derece paranoyak eder adamı bu msn illeti hastalık velet.
saçma bi bekleyiştir. hoşlanıyomusun hemen sen laf at nolur yani ilk adımı sen atsan rahat olun biraz.
laf atması beklenen kişiyi 3 sny lik aralıklarla engeleyip açarsak ' hayrola nie düşüyorsun habire' yada 'oah oha noluon ya' gibi tepkiler vermek suretıyle laf atmasını sağlamış olurz. *
(bkz: x çevrimdışı görünüyor)
beklenen yarenin çevrimdışı olmasının ardından mal gibi kalan kişi lafı atmadığına pişman olur. eğer karşı tarafın numarası varsa panik yersizdir, sorun mesajla da halledilebilir. karşı tarafın mesaj atmasını beklemedikten sonra yeni bir sorun da oluşmaz.
mutsuz eder.

dahası bütün beklentiler beraberinde mutsuzluğu getirir.

ne de olsa dayanılmaz acı, "içinde birazıcık umut olan acıdır!"

diyelim ki "laf attı" *.

iki ihtimal var:

birinci ve en büyük ihtimal asla hayal ettiğiniz gibi bir mesaj olmayacaktır.

ikinci ihtimal, beklediğinizden manidar olup kafanızı karıştıracaktır.

özetle gereksizdir.

geçmişle yaşamak özünde gereksizdir...
tek kelimeyle: çaresizlik.
ikide bir kişisel iletisine bakmak suretiyle neden yazmıyor lan bu, yoksa hoşlanmıyor mu, ben bişey yazsam çok mu yavşak olurum şeklinde düşüncelere neden olan davranış biçimidir.
(bkz: inat)
kızın afedersiniz skinde bile olmayan bekleyiştir.
beklemeyin, yanarsınız.
hoşlanılan kişidenaynı zamanda gerçek hayatta da ilgi bekleyen kişidir. aq. bq. cq. dq. bile dese baş tacıdır. durum çevirimiçiden meşgule geçince inanın moralini feci bozar.
ister istemez çoğu kişinin yaptığıdır. sonucunda ya beklemenin karşılığı alınır ya da hoşlanılan kişiye selam veren bekleyen olur.
çok çaresiz bir bekleyiş ama sonunda nirvanaya çıkmak kaçınılmaz.
Msn'in başında saatlerce kız girsin diye bekleyen. Hoşlandığı kıza yada erkeğe artık kızmı, erkekmi beklersin senin cinsin neyse girdikten sonra birden o saatlerce beklediği kıza çokta z....desin ayakları yapmaktır. Daha sonrasında kızın sinirlenip msn'den cart diye çıkmasıyla ulan ne manyağım ben dedirten durumdur. ( Yaşanmışlık )