bugün

beyin kanaması geçiren ve 72 saat uyutulması gereken polisitir. tabi kalp krizi geçirerek ölen gösterici kadar popüler olamamıştır fakat ortada büyük bir hainlik vardır. aslında asıl faşistlik budur.
bu ülkenin polisi olup, o çocuğu birinin attığı taş yüzünden otobüsten düşmüştür.
evet bir polis düştü, üzerinde durmaya gerek yok, kafasını falanda yarmış zaten demediğimiz, acil şifalar dilediğimiz polistir.

(bkz: hopa da ölen öğretmene başbakanın yorumu)

edit: ulan bunu bile eksiliyorsunuz ya ben daha size ne diyim padişahtan çok padişahçılar sizi.
Acil şifalar dilediğimiz polis.
Birilerinin ahı çıkıyor olabilir.
akıllara başbakanın konvoyuna düzenlenen saldırıda vefat eden polisi getirmiştir.

saldırıda öldürülen polisin anne-babası çıkıp da:

"başbakanımıza feda olsun" diyordu ve bana göre bir komplonun, yolunda gitmemesi sonucu öldürülen(aslında yaralı kurtulması gerekiyordu) bu polis için daha çok üzülmeme sebep oluyordu.
otobüsten düşüşünü izledikçe beni komşularımdan, yanı başımda yaşayan insanlardan soğutan emekçi insandır.
acil şifalar diliyoruz. ölen öğretmenin yakınlarına da allahtan sabır diliyorum.

iki olayın da hiçbir yararlı yönü yok.

polisin halkını koruması halkın da polisine sahip çıkması gerekiyor. karşılıklı sabır, anlayış gerekli.

ateş düştüğü yeri yakıcak yine.
üzerinde durma gereği duymadığı otobüsten düşen polisimizdir.
acil şifalar diliyoruz.
kimine göre fettullahın kime göre vatandaşın polisidir. olan ona ve ailesine olmuştur. protestoya evet ama taşla sopayla olmasına hayır diyorum. şimdi şırnaktan ne farkı kaldı hopanın.
geçmiş olsun denilecek polistir.
not:herkesin ailesi, sevenleri var.şifa diliyorum.
görevini yaparken canından olabilecek polistir. panzerin üstüne çıkan kız nasıl hakları uğruna bir şeyler yapmaya çalışıyor ise o da görevini yapıyordur. kısacası bu olaylar iki ucu boklu değnektir.
sağlık durumu iyiye giden polistir. acil şifalar dilerim.
ölen amcamızla arasında fark yoktur diyen arkadaşlarım hatırlatırım, biri görev başında,diğeri isyan peşindedir.

(iş bu yorum ikisinin de yaralı veya ikisininde öldüğü varsayılarak yapılmıştır)
kalp krizi geçiirp kendi kendine ölen birisi kadar popüler olmamıştır. gerek te yoktur. o kalp krizi geçiren i istismar noktasında maşallah çok iyi kullanıyor muhalefet. ancak bu polis yüzüne isabet eden taş la otobüs ten düşüp beyin kanaması geçirmiştir. ak parti düşmanlığı gözünüzü öyle bürümüştür ki kiminin ölümünden istismar yapıyorsunuz kimininkinden memnun oluyorsunuz.
otobüsün üzerinde hopalılara saldırmaya giderken dengesini kaybedip düşen polistir.
tayyip i ilahı olarak gören gerizekalıların metin lokumcu nun ölümünü meşrulaştırmak için gündeme getirdikleri polis memuru. ismi servet erkan dır.

edit: gerçekler değişmez. o polise yazık oldu. keşke o polisin yerine metin hoca nın ardından '' provakatör, taş attı'' vs. diye afkuranlar otobüsten düşseymiş.

afkurmak: havlamak ( lazca)
yaşanan acı üzerinden prim yapmaya çalışan gerizekalıların hedefindeki yeni polis.
jandarmanin olaylara mudahale etmek yerine seyirci kalmasindan dolayi agir yaralanmis kamu gorevlisi. yarin chp yada bir baska parti iktidara geldiginde o kisi ve diger meslektaslari yine ayni gorevi yapacaktir.
bir eylemcinin taş atmasıyla düşen polistir.
meslek arkadaşları ise gaz bombasıyla, pardon kalp krizinden (!) birini öldürür.
panzere çıkan halk evleri üyesi dilşat aktaş'ı da çıktı diye hastanelik ederler.
http://gundem.milliyet.com.tr/-sen-misin-panzere-cikan-/gundem/gundemdetay/02.06.2011/1397446/default.htm?ref=facebookmypage
düştüğünde bebeği kırk günlük idi. kırk günlük bebek yetim kalabilir yahut, uyandığında yarım bir insan olarak kalkabilir.

taşlanan akp değil, polistir, devlettir. bu yapılan cinayete teşebbüstür. elbet hesabı sorulacaktır.
o önemli değildir. önemli olan öğretmendir. devrimci ölmedi mi ölü saymıyoruz biz!
intikamı çok güzel şekilde alınmış polistir. olaylara karışan farelerin sol elleri yumruk şeklinde kendi rektumlarına sokularak sürahi şeklinde getirilmiştir.
allah askerimizi polisimizi, çakalların şerrinden esirgesin.

allah 44 günlük bebeğine bağışlasın.

sağlık durumu stabil. kötüye gitmiyor çok şükür.
güncel Önemli Başlıklar