digitürk kanallarından biridir.
nedense pek bir ilgimi çeken kanaldır. yemek ile ilgili bilimum belgeseli burada bulablirsiniz. yemeklerin büyük bölümü yabancı kültüre ait olsa da yine de iştah açıcı bir kanaldır.

(bkz: yaşasın yemek yemek)
artık digiturk platformunda yer almayan kanaldır. sessiz sedasız çekip gitmiştir. yeni yemek kanallarının yolunu gözlüyoruz buradan digiturk abilere duyurmak isterim.
halen digiturk 17. kanalda yayınına devam eden kanaldır.
"Tatlı Dakikalar" isimli programını her izlediğimde acaba bu sunucu olan arkadaşı çok aramışlarmı diye dert edinirim. Hayır bide nereye gitse yapılan tatlıların malzemelerine iş oluyor, çikolatalardan yiyor, kremayı kaşıklıyor filan. Aç mı gönderiyorlarkine?
sağlıklı lezzetlerdeki kadın dakka başı brokoliye bayılırım 10 dk sonra biber en sevdiğim şeydir ,abla sen ne yaptın be
bi zamanlar alice vardı digiturkte trans halinde izlerdim home tv bu açığı kapayan yegane kanaldır. tabii alice nin eline su dökemez ama yine de hiç yoktan iyidir. sağlıklı yemeklerden dünyaca ünlü şeflerin tariflerine ve pastacılıkla ilgili çok güzel örnekler görmek mümkün.
alice zamanında program aralarında adını bilmediğim muhteşem müziklere yer veren bir kanaldı. severdim.

edit: o parçaların adlarını bilen duyan gören varsa özel mesaj atsın. insaniyet namına.
gun boyu turk kanallarin insandaki gerilimi tirmandiran negatif pompalayan programlarini izlemek yerine tercih ettigim soft kanaldir.
sürekli tatlı, pasta, enfes yemek programlarının döndüğü program. oruçken izleme gafletine düştüm.
işi gücü bırakıp 7/24 izlediğim tv kanalı .psikopat şef izlemeye değer.
burada bi tane g garvin diye aşçı çıkıyor bazen, sırf onun için bile izlenebilir yani. adam siyahi ama tam filmlerdeki zenciler gibi de bi dublaj yapmışlar adama, kopmamak elde değil.
digiturk'ün en güzel kanallarından biridir. seyrederken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyor insan.

sikindirik yerli kanalların unutulmasına vesile olur.
digiturk'te natgeo'dan sonra izlenilebilir kanalların başında gelen kanaldır. Hele ki G. Garvin'i izlemesi oldum olası süper bir duygudur.
bu kanalda bir program var bu güne kadar izlediğim en iyi yarışma programlarından bir tanesi, yarışmanın adı (bkz: yemek maratonu), adamlar yemek arabaları ile bir yere gidiyorlar belli bir bütçe alıyorlar ve yemek yapıp satmaya başlıyorlar, en az hasılatı kim yaparsa eleniyor filan, çok başarılı bir program
kek savaşları adlı programını sürekli izlediğim kanal. digiturk 17. ve 111. kanalda yayın yapmkatadır.
Ara ara ama üst üste birkaç gün veya hafta izlediğim nadir kanallardan. Çok basit ve pratik bilgiler öğrendim yemek yapmakla ilgili bu kanalda. Hadi bir tanesini söyleyeyim de harika makarnalar yapın siz de: makarnayı haşlayacağınız suyun tuz miktarı deniz suyundaki tuz miktarı kadar yoğun olmalı. Ve evet o suyun tadına bakacaksınız makarnaları atmadan önce. Böylece alengirli soslar falan yapmadan da sade makarna müthiş lezzetli oluyor.
Artık (bkz: home & Entertainment) olan kanal.