bugün

bazıları haşa uçmadığını bile iddia ediyor.
hakaret kime yapılırsa yapılsın haksızdır. ancak; birader hocaefendi de kim ya. efendinse senin efendin adını söylesene şu adamın.
hoca efendinin adı yoksa fettullah gülen mi eğer o ise kesinlikle yapılan hakaretler haklıdır.ck66
(bkz: göz yaşı) .
bunun bir de hakettiği halde yapılmayanları vardır. edepten edepten...
birilerini kendilerine efendi tayin ederek kula kulluk yapanların başkalarını da köleleştirme çalışmaları.
efendinse senin efendin; ben efendisi olmayan özgür bir adamım.
fethullah'ın iplemediği hakaretlerdir.
hakaret başlığı altında yazılanlara bakıyorum da,
can siperhane hoca efendisini korumak için ne gönüllüler var,
o da taşşağını sola yatırıp sizlere gülüyodur eminim.
salya sümük ağlak hoca efendiyi ülkesine davet ediyorum.
haklı hakaretlerin şakirtlerce de kabullenilerek benimsendiğinin temel göstergesidir. Haksız hakaret ne lan?
hakareti haksız ve haklı olarak iki parçada sınıflandırabilecek beyin hücrelerine sahip embesil cümlesi.
rahat olunması gereken eylemdir.

efendin, pardon hoca efendi hazretlerin haklıysa biz zaten topluca sıçtık öteki tarafta. ha yok "ben zaten onu savunarak, öteki dünyaya yatırım yapıyorum, ne kadar sevap kazansam kar." diyorsan, sözlükte açılmış bir başlıkla sevap kazanılmaz. kimse bu başlığı ve ilgili entryi okuyup "harbiden yazık la adama, en iyisi bırakalım biz bu hakaret etmeyi..." demez.
hocaefendinin de kontrolünden çıkmış, çantacılar denen gruba yapılması gereken hakaretlerdir. hatta hakaretden de öte artık fiili eylemlerin de başlatılması gerekir. nitekim rte'de durumu görmüş olduğundan mütevellit ve son ayların en popüler konusu cemaat-akp gerginliği denen olayın içyüzünü teşkil eden konuda budur. cemaatin çok ileri giden şahinlerine karşı başlatılan topyekün temizlik harekatına biz arkadaşlar arasında cemaat-akp gerginliği diyoruz.
prensip olarak Amerika imamlarına sempati duymuyorum sözlük
hele anlatım bozukluğu olayına hiç girmiyorum zaten.
o değilde ağlaması sinirimi bozuyor.
başlık yanlıştır bir kere. hakaretin haklısı mı olur? fethullah gülen karşıtları (musluman kesimde dahil) hakaret etmekten baska bir sey yapmadıkları için adamlar aldılar baslarını gittiler. özellikle kemalistlere sesleniyorum. hakaretle yürümez bu isler. eğer haklı oldugunuzu düşünüyorsanız iddia ispat ister. fikri olarak mücadele verin. adamlar meydanı boş buldular sayenizde. istedikleri gibi at koşturuyorlar.
Nazarında ABD'nin de alınabileceği hakaretlerdir.