bugün

Hiç bir sebebi olmadığına inanmıyorum. Sadece açıklayacak cümleleri bulamıyordur. Açıklamaya bir neden bulamıyorsa zaten o nsan korkaktır ve hayatı boyunca da firari yaşayacaktır
kesinlikle mazoşisttir. her şey güzel, hiç bir sorun yokken ve beraber istediğiniz herşeyi elde edebiliyorken. pat diye ayrılan sevgilidir. allah akıl fikir versindir. allah belasını versindir. allah onu kahretsindir. allah onu... diye sözler söyletir insana.
kimse yazmamış yazalım tam olsun.

(bkz: başkası vardır)

not: başkası yüzünden terk edenler, bir gün terk edilmeye mecburdurlar.
ilişkiden sıkılan ve kişiliği bozulmuş olan sevgilidir.halkdilinde şerefsiz olarak nitelendirilirler.
sıkılan sevgilidir. dışarda onun gözü dışarda haşmetlim.
(bkz: sen öyle san)
Hiçbir sebep yokken terk edilmişliğinin acısını çıkarıyordur. Yazıktır, günahtır.
başkası ile sevişecektir! kesin bu, hiç değilse bunu bildiriyor (ya ayrılmadan yapsaydı!)...
sebep vardır.
en basitinden ilişkiden sıkılmış olabilir.
ama kızılası sevgilidir. çünkü, şu şu şu yüzden bitirelim demesi gerekirdi.
hiç bir sebep yoktur değil, sebep sizin bilmediğiniz bir şeylerin yani bir sebebin olmasıdır.

bunu size söylemiyor olmasıdır, sıkılmıştır,

artık sizden hoşlanmıyor olabilir, aşk bitmiştir, sevgiye dönüşemeden biten aşk, bir enkaz bırakır.

bir hatanızı görmüştür ya da sizin farkında olmadan sürekli yaptığınız hatalar birikmiştir, en sonunda size söylemeden sebebini, terkeder.

yalan söylediğinizi farketmiştir, size söylememiştir, terketmiştir. kimse kendine toz kondurmaz, hatalarını da görmez.
bir nedeni olan sevgilidir. anlamadan bilemezsiniz.*
aslında bize öyle gelir fakat hatunun ya babası, ya annesi istemez. kimi zamansa para düşkünü birine çatarsınız. evinize bi geldiğinde her şey değişir. ayrılır.
şerefsiz, kansız, adamlığından şüphe edilesi kişidir. *
erkekse zaten aldatıyordur, artık yakalanmaktan korkuyordur.
kız ise kendini bunalıma sokmuştur, yenilik arıyordur, mutlu olmama hastalığına yakalanmıştır.
ıssızadam yada kadındır.
aslında daha iyi birini bulmuştur (kendine göre). ama bunu size söyleyemez, sorun sende değil bende diyerek ayrılır.
insanın içini yakar, hayatını tüketir, yemeden içmeden keser...
sevgilisini haklı yere terk etmiştir. sebebini bilmiyor daha ibne.
dengesizdir. üzülmeyin. ya evlenseydiniz nolacaktı? ya onunla evde kahvaltı edip güzel bi seks geçirdikten sonra ben alışverişe gidiyorum deseydi ve eve dönmeseydi, hatta yetmezmiş gibi 2 gün sonra mahkemeden yazı gelseydi size boşanma davası açıldı diye? daha mı iyi olacaktı? abartma demeyin, bunu yapan onu da yapar. evet siktir edin gitsin. zaten sizi hiç hak etmedi..
dengesizdir. üzülmeyin. ya evlenseydiniz nolacaktı? ya onunla evde kahvaltı edip güzel bi seks yaptıktan sonra ben alışverişe gidiyorum deseydi ve eve dönmeseydi, hatta yetmezmiş gibi 2 gün sonra mahkemeden yazı gelseydi size boşanma davası açıldı diye? daha mı iyi olacaktı? abartma demeyin, bunu yapan onu da yapar. evet siktir edin gitsin. zaten sizi hiç hak etmedi.
terkettikten sonra açıklama da yapmamışsa gebertilesidir.
boktan sebeplerle terk eden sevgiliden daha iyidir.
sevgililik bir süreçtir taraflardan birisi aslında sevmediğini anlar ve gider. ne yapsaydı sevmediği halde devam edip hayatını mı mahvedecekti. erkek veya kadın farketmez ama bu konularda bazen karşı tarafa haksızlık edip bencil davranıyoruz.
hayatında ani değişiklikler yapmayı seven, "bugüne kadar ne kazandım ki kaybetsem ne olur?" düşüncesiyle kendini havalandıran sevgilidir.
açıklama yapmasına gerek yok. zaten kafasına koymuş yapsa ne değişecek. bir de şuna anlamak lazım sevgili olmak ne kadar doğalsa terketmek o kadar doğal. amma iyi amma kötü bunu sorgulamaya gerek yok. hayatı tek bir kişiye endeksleme saçmalığına son versin herkes.