Bildiğin eşcinsel.
Burnu fazlaca havada olan erkektir, sonra neden hep elizabet.
Kustahin tekidir!
özünde hiçbir kızı haketmeyendir.
Bayanların boy ortalamalarını düşünürsek 1.60 boy ile 1.95 boy erkek arasında ciddi uçurumlar olduğu görülüyor fakat dönüp dolaşacağımız yer yine Türk kızlarının sıcak kucağı olacağından böyle şeylere gerek yok .
gözü yükseklerdedir.
(bkz: götü kalkık)
götü tavana değen türk kızlarının zoruna giden erkektir.
O zaman eşcinseldir.
zuhal topalda ki umutta buna ornektir. (bkz: mal aq mis gibi kizlar evelallah niye begenmiyon tipini siktigim)
Benim de aralarında bulunduğum müthiş erkek tipidir.
Kızlar çok çirkin olduğu için yakıştıramıyorum kendime.
Evde kalacak erkektir.
aslında yakıştıramıyor değil de şu oluyor bak: ulan dünyaya zaten bir defa geliyorum onu da bir kıza heba mı edeceğim?

bunun anlamı çok kız olsun değildir, olayı sapkınlığa çekmeyin. hayatı biriyle ortaklaşa yaşama fikrinin içte bıraktığı burukluktur.

biriyle birlikte olmanın yarattığı hücre etkisidir. sabah uyandığında ulan yine mi sen demenin üzücü yanıdır.
Ben bu insanları anlıyorum ya bunun egoyla filan alakası yok. Bu insanlar öyle 3,5 günlük beraberliği beraberlikten, ilişkiden saymazlar. Aradıkları ciddi bi ilişki olduğundan seçici davranırlar. Ne yazık kibu şekilde düşünen çok da insan yok şu zamanda ama var arkadaşlar.
Seçici olabilir, her kadına balıklama atlayan bir erkekten daha iyi ama abartı olarak yapması zaten gereksizdir.
yakıştırdığı kızlar o erkeğe bakmıyordur.
işte böyle adamlar en çekici olanlar.Ukala kendini beğenmiş ama bu ukalalığın altını dolduran okuyan kültürlü beylerdir genelde.