bugün

Genelde radyo programcılarına duyulan zaaftır. Yüzyüze görüşüldüğünde adamın veya kadının sesiyle kel alakalı olduğunu anlaşıldığı anda bahaneler uydurulup kaçılası aşktır.
Not: kız arkadaşım kadir çöp demir aşığıydı.
bağıl abazalık oranının epey yüksek oranlara ulaştığının habercisidir.
yok artık lebron james! ya aşkın ne olduğu bilinmiyordur oralarda yada hayal dünyası geniştir arkadaşların. yanındayken aşık olunan ve çeşitli sebeplerden ötürü uzakta olmak zorunda olan bir sevgiliye olan aşk bile mesafeler yüzünden biterken hiç görmediğin dokunmadığın birine aşık olmak... nereye kadar diye sorarlar insana.. aşk paylaşımdır arkadaşlar, şefkattir, sıcaklıktır, sarılmaktır..bunları sesle sağlayabilecek teknolojiye henüz sahip olamadığımıza göre; gerçek dünyaya hoşgeldiniz! =)
aşk demesekte turkcell müşteri hizmetlerini tekrar aramama sebep olan; ama kör talih başka bir yetkiliyle karşılaşarak yokluğuyla hüsrana uğradığım sestir.
Tanımadığın birine sesinden ötürü aşık olmaktır.

Misal, ben sıla ya aşığım. Sesinden ötürü mü? kısmen. Ama tanımıyorum hatunu nerelidir ne yer ne içer kaç cm giyer..
Tehlikeli sularda yüzmektir.
bence saçma otesi birsey. en fazla sesinden etkilenirsin. ona bakarsan bende polati seslendiren adamin sesine bayiliyorum. aşk gormeden olmaz. gorursun gozden teninden hareketlerinden tipinden etkilenirsin. aşk boyle olur.

not: bu arada sesine bayiliyorum sadece.
budalalık.
sesli entrylerin hayatımıza kattıkları.
2 tane kizi oyle asik ettigim olmustur seste ne buluyorsunuz anlamadim.
hayatımda hiçbir insana bu kadar aşk dolu bir duygu beslememiştim sanırım. videoyu ilk defa 8 dk önce dinledim..

https://www.youtube.com/watch?v=euj9NZqX2Oc