bugün

hiç biriniz haketmiyor ben bile haketmiyorum.
isim vermek istemiyorum ama ben.
yok öyle bi kız.
çirkin kızdır.

yahut lezbiyendir. ve toplumsal baskılardan ve bilinçaltının eziyetlerinden kurtulamadığı için eşcinsel bir sevgili bulamamaktadır.
isim vermek istemiyorum ama ben değilim. zaten kız da değilim.
(bkz: Bu kızları üzdünüz beyler)
Urangu denen yazar neden atarlanmis anlasilamayan.

Edit: pollyanna ise kesin benim gibi yay burcudur. aglamiyorum.
Hemen benimle tanışması gereken kızdır Zira burda erkek versiyonu var.
ilkokuldadır sanırım o kız. 18 yaş üzeri imkansızdır.
hiç girişmesin sevgili meselelerine zira tecrübesizlikten ne yapacağını bilmez etrafındaki fesat insanlar onu üzmek için elinden geleni yapar.
imkansızdır olamaz olsa bile ortamdaki erkekler birbirini vurur o kız için. ben vururum şahsen lan!
geçen ay eskittiğim kızdır.

bana ilk olduğumu söylemişti. bende ona benim ki doğruydu umarım onunki de doğrudur.

tabi ilk milk ben bunun dudağa bir yapıştım. yok neymiş başkası olsa suratına çakarmış da. bana niye çakmadın amk bana ?

entry çaylak olduğumdan dolayı görünmez sanırsam. niye çaylak olduğum hakkında hiç bir bilgim yok. cevapta vermiyorlar. allah onlardan razı olsun ne diyeyim.
bakirelik önemli değil diyenlerin doluştuğu başlık. böyle ele verirsiniz işte kendinizi meriçler. kızlar görün bunları.
Benim.Tabii insan üÇ yıllık platonik olunca.
27 yıldır elime kız eli değmedi.
benim gibi akrep burcudur. tamamen narsistlikten kaynaklanan bir durumdur sevgilisinin olmaması. Narsist değilse bile deneyimsizliği sizi bunaltacaktır bir süre sonra. çok da hayallere dalmayın. kaptığınız yerde evleniniz.
bulursam evleneceğim kız olacaktır .
kız seni yerim dersiniz, ben yemek miyim ki der. değilsin ama çok tatlısın dersiniz. hoşuna gider çıkarsınız.

(bkz: memetali effect)
hani çok aşırı pahalı belli sayıda üretilen otomobiller vardır ya işte onlara benzeyen kızdır. az bulunur. değerlidir.
bana bir şekilde ulaşsın.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: ütopik düşünce) hiç sevgilisi olmayan güzel kız bulursunuz ama hepsi piç olurlar genellikle ve gideceği insan siz olmazsınız.
En son Anadolu'nun kırsal kesimlerinde görülmüş olup, nesli tükeniyor diye unesco tarafından 2008 yılında koruma altına alınmıştır.
Yoktur be abi. Hiç kendinizi kandırmayın. Hadi güzel ve iyi kalpli oldu. Sevgilisi olmama ihtimali yok.
Hiç sevgilisi olmayan kız ilkokulda falan kalmamıştır. Yalnızlığının 19. yılını bile kutluyor olabilir. Her zaman tekil kişi olmuştur arkadaş çevresinde. Birinci, üçüncü ,beşinci... Her zaman birinin mutlaka gelip onu alacağı zamanın hayalini kurar, ya da kendini buna inandırır. Çirkin kız yoktur beyler. Sadece kendisine bakmayı ailesine bakmaya tercih etmiş kızlar vardır ya da adam gibi sevmiş kızlar vardır beyler. ikili ilişkilerde iki kişinin yerine sevmiş kızlar vardır. Olmayacağını gelmeyeceğini bile bile bir umut ile yıllarca bekleyen kızlar vardır. Var böyle kızlar nadir ama hala nesli tükenmedi bu türün.