bugün

kazık yeme ihtimali ortadan kalkmış insandır.
ölü insandır denilebilir ama ölülerin bile bir fatiha beklediği söylenir.
en rahat ,en stressiz insan tipidir. insanları olduğu gibi kabul edip , onlardan karakterlerinin dışında bir hareket, bir fedakarlık beklemeyen bu yüzden de hayal kırıklığına uğramayandır. en büyük kalkanı budur üzülmemek için.
ne kendisini üzen ne de başkasına yük bindiren insan.
en iyisini yapmaktadır.
Planlarını sadece kendisi için yapmış ve en kötüsüne hazırlanmış insandır. Hayal kırıklığı yaşaması çok düşük ihtimaldir.
ayaklarının üstüne durmayı başarmış insandır. yine de başkasına muhtaç olmamak pek ihtimal dahilinde değildir.

(bkz: hayat müşterektir)
hayal kırıklıklarının bileşkesi insanıdır, kendinden emin güçlü bir şeklide alınan bi kararsa süperdir, aferimdir.
Kafası daha rahat olan insandır. çevresinde bulunan sevgili, arkadaş, öğretmeni, doktoru vs. kişilere yönelik beklentiler içine girmeyerek hem ileride oluşabilecek hayal kırıklıklarının önüne geçer, hemde bu insanlara hakettiği kadar değer vererek bir taşta iki kuş vurur. akıllı insandır vesselam.
en kral insandır.
hayattaki amacı merak edilen insandır.
kimseden bir halt olmayacagini fark etmis insandir.
(bkz: i am here)
ummak mutsuzluk getirir kesin bilgi. Bunu başarmak suistimale çok açık bir durum yalnız, ona dikkat etmek lazım. Nasılsa bir beklentisi yok diyerek hiç vermeden hep alan birine denk gelince hafiften bir kırılıyor insan, onun kaçarı yok. Yavaş yavaş öğreniyorum kendime haksızlık etmeyeyim, olacak olacak.
söyleneler doğru.Kimseden birşey beklemezsen kırılmassın.
hiç kimseden bir beklentim olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedim.
Doymuştur bazı şeylere belki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar