bugün

mutemelen hayatı dolu dolu yaşayamamış genel kültürü ve genel yeteneği zayıf toplum içinde saygınlık kazanması için çok fırın ekmek yemesi gereken insandır.
Küçükken sadece pipisine dikiş atılanların sayılmaması gerekliliği olan genellemedir. Düşüp de dikiş attırmadık, çıkarıp vurduk mecburen masaya ve kestiler.
Erkek adam biraz da mevcudiyetini yara izleriyle ispatlar gibi geliyor bana.. gururla, delik deşiğim…
Ben değilimdir. Kaşım 2 kez yarıldı, kafam 1 kez, ayrıca umbilikal herni nedeniylr ameliyat oldum 4 sene önce, bıçaklanmışlığım da var ayrıca. Vücut değil stajyer terzi proje çalışması resmen.
tam benim diyecektim ki, lisedeyken kafamın yarılması ve akan kanı durdurmak yerine arkadaşlarımın birbirlerinin alnına kanımı sürmesi sonrasında bir 8-10 dikiş atılmıştı...
Benimdir.
Kendimi sakatlayacak aksiyonlarda olmadım şimdilik.

Sünnet sayılmıyorsa.
prenses gibi büyüdüğüm için benimdiir. evet. tsk.
Ben değilimdir. Yüzüme dikiş atıldı geçmişte.
Zengin bebesidir o elleri falanda kız eli gibidir ayh ne itici hiç sevmem.insan dediğin yaralı olur yara severim ben iz severim.
Yaralarımızı tokuşturak mı?
neyse ki çocukken oldu. şimdi düşüncesi korkunç geliyor.
bilmem cam fanusta pamuklara mı sarılı yaşadı.
vücudumdaki dikişler ameliyat izleriyle bir yelken rahat dikilir.
Kaşımda 2, dudağımın üstünde 1, kafamda birkaç, sırtımda büyükçe bir ameliyattan kalma iz, artı doğumdan bir tane daha. Toplama bilgisayar gibiyim maşallah.
Sırtta ameliyat izi : 120 dikiş yıl 1995
Gırtlakta ameliyat izi : 5 dikiş yıl 2023
Bacakta ameliyat izi . 35 dikiş yıl 2022

Sanayiden çıkamayan bmw gibiyim amk. Ama robocop gibi oldum şerefsizim. Önce kendine bakacak insan.
O kadar çok var ki ben bile bir yerden sonra takip etmeyi bıraktım.

Kafam, bacağım, göbeğim..

Ciddi anlamda 3 kere ölümün kapısına gidip gelmişimdir geçirdiğim kazalarda. Birinde hiç unutmam 24 yaşındaydım ve keşke bu kadar erken ölmeseydim diye düşünmüştüm o an.
Ben aslen uslu bir çocuktum sadece bir gece annemlerden gizli polis panzeri sürmek isterken kafa üstü kaputa yapıştım. Burnum kırıktır mesela.