bugün

kendi başlığını kendisi açan , nev i şahsına münhasır yazı biçimi , dinamik sözlük yaşamı , entelektüel birikimi , toplumsal olaylara bakış açısı , esprili tarzı , bitirici cümleleri , güçlü kalemi ve akla gelebilecek hemen her bilim dalıyla ilgili , über fantastik ve süper bombastik yazardır.

yavaştan yerleşelim bakalım.
Kendini öve öve bitiremeyen yazar.
6 kavanoz balı 100 tl ye satan adamın balını övdüğü gibi kendini öven yazar. neyse hoşgelmiştir koştursun efenim.
10entry girmeden yazarlığı onaylanmış, egoist, eski yazar. Bilgi birikimi dediği mod. Ları tanıyorum şekil şukul yapmayın demek istiyor.
Vermiyjem. sç.
kanka kızla sorunları var galiba anlayamadık.
Ergendir..
küçükken yanlışlıkla kanka kızları topunu inşaata kaçırmıştır.
Kanka ayağı göt ayağı sözünün kanıtı.
(#26627144)

(#26627013)

(#26627057)

düşündürür.
sözlüğe troll olmaya gelmiş ve kısa bir süre eğlenecek yazardır. sizler gibi vaktim çok değil tabi. çok yoğunum allama şükür.
yoğun olduğunu iddia eden işsiz troll.
29 sadece demba ba' nın yaşı değil, aman dikkat şeklinde uyarılmasına rağmen (#26873655), (#26873552), (#26873528) no' lu entriylerden de anlaşılacağı üzere demba ba hakkındaki kıskançlığı takıntı formuna bürünmüş yazar.
görsel
görsel
görsel
ya bi elini ayağını çeksene benden amk kertenkelesi , 8 yaşındaki kuzenimin resim dersindeki eserlerini çıktı alsam daha güzel kareografi olur bi de şirketlere para vermişler ahuahaha..

kareografi değildir bu , çarşafı kurutmak için asmışlar gibi hey allam.
vasat troll. neslini bile söylemeye gerek yok. bu kafayla fazla yaşamaz.
sözlükte biraz daha eski olmanın verdiği yapay ego ile başkalarını ezmeye çalışan vasat ygs li gençleri üzdüğü için üzerine gelinen awesome yazar.

işsiz hergeleler.
kendisini çok zeki zanneden yazar bozuntusu.
pötibör erkeği olup , tek cepli çizgili üst picamasını alt picamasına , alt picamasını da çoraplarına sokarak yaşar. boş zamanlarında boş boş oturur zira birşeyler yapsaydı boş zaman olmazdı zaten. bu arada cemaat uzan ailesinden 13 milyar dolar para çaldı.
Ah be yavrum o alves sade burda atmadi ki o frikik golünü. Sadece bi tık uzağinda alvesin frikik golleri kariyerindeki.
nikinin zıttı olarak kaliteli yazan arkadaştır.
Mizahı kuvvetli, takibe aldığım bir yazar.
erik basliklari ile guldurmus yazardir. ece erik ye muhabbetine ben de birseyler karalayacaktim ancak aklima birsey gelmedi ama kahkaha attim cidden.
Biriyle karıştırdığım ama çok sorun etmeyen, müzik yelpazesi geniş yazar. inşallah attığım müziği dinler. Ona yumuşak rock atmıştım. teog u çok iyi geçmiştir inş cnım yha. Klasik müzik dinlemeye, araştırma yapmaya başlasın. Kültürlenince etkilemek daha kolay. Kankaya hallenmek olabilir. Gözünü dışarı açsın. Burada gömenler olacak seni, herkese güvenme hemen.
(bkz: hahahah)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar