bugün

sözlükte silik yazarlara sela okuması için görevlendirilebilecek yazar. üstelik hiç kimse ayakkabısını çalmaya niyetlenmez.
dini kuran'ı orjinal olarak*, kendi okuyarak değil, yada kendilerince yorum katılarak tercüme edilmiş halinden bakarak veya birilerinin işlerine geldiği gibi anlatmasıyla öğrendiğinden şüphelendiğim yazar.
gecenin bu saatinde bize din öğreten adam. yarın sabah hidayete ermemizi bekliyor sanırım.

şu ana kadar kendisinden öğrendiklerim;

arkadan verme!
evlenmeden olmaz ilkesine sıkı sıkıya sadık kal!
cennete gidemezse güldürecek yazar.
(bkz: #6704959) bu da öğrendiğim üçüncü dini bilgim. allah'ım yavaştan sana geliyorum aç kollarını.

hocam,

bari yılbaşı kalsaydı be. yılbaşı dediğin candır, kandır, umuttur, 3-2-1 işte girdik, hoşgeldin yeni yıldır. noel ile haşa karıştırmadığımızdır. 31 aralığımızı 1 ocağa bağlayan gündür. gündür. bizim günümüzdür. etme eyleme. kutlamamızı engelleme. daha kullanacağım çok kaynana dilleri, takacağım çok koni şapkalar var. beni bunlardan mahrum etme. şayet nefsime hakim olamayıp da bu günü kutlarsam dine geri girmek için ne yapayım söyle hocam? bütün sene arka saflara kimseleri yaklaştırmasam, en kısa sürede imam nikahımı kıyıp zina yapmasam, iyi bir insan olsam yine de olmaz mı be hocam?

hocam, senden öğrendiklerimle önümdeki nurlu yolda ilerlemeye devam edeceğim. doğum günleri hakkında bir fetvan varsa onu da sabırsızlıkla bekliyorum.

sadık müritin,
yasasinakmayanrimel
hocam,

örendim ki özel mesajları ifşa etmek çaylaklık sebebiymiş, o yüzden ne dedin yazamıyorum. fani kullar elimi kolumu bağlıyor be hocam. özel mesajları ifşa etmek dinden çıkmaya sebep midir? hocam, sen ne dersen doğrudur. kafir de kafir olayım. dine gir de girerim, çık de çıkarım. cennette beraber olamamız beni üzmez hocam zira, sensiz cehennem cennettir bana.

her şeye rağmen sadık müritin,
yasasinakmayanrimel

p.s. : hocam affına sığınarak moderasyon için tanım yapacağım. umarım bu dinde kalmama bir engel değildir.

tanım: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam bir uludağ sözlük yazarıdır.
ileride cennete gidemesem de kapıdan bu şahıs içeride mi diye mutlaka soracağım.
(bkz: #6673717) taktığı at gözlüğünü en kısa zamanda çıkarması dileğiyle.
gotümle bile gülmediğim, sadece ilgi çekmeye çalışan, şefkat yoksunu, dinle, siyasetle, sporla hiç bir ilgisi ve bilgisi olmadığı halde ona buna yalakalık yapıp geri kalanlara küfür eden gereksiz yaşam biçimi...
sevgi, saygı, bilgi, görgü, ahlak vb. yoksunu bir insan islam dini hakkında yazılar yazarsa neler olacağını hepimize gösteren yazardır.
başbakanı iyimser olduğundan(!) onunda yüzüne yansımış yazarımsı.
(#6712748)

fikirlerini ifade edebilmek buysa kendisi ya ironi yapıyor ya da sandığımdan da kötü bir durumda. ayrıca dahi anlamındaki de ayrı yazılır. sen kocaman abi olmuşun ya oley, şeyin de kalkıyordur. ergeniz biz daha be abi yazık bize.

ergen nefretini anlayamadım.
ailesiyle ilgili sorunları olduğunu düşündüğüm mü'min kardeşim. bu kadar asabiyet, nefret, saldırma isteği anca yıllarca süren bir ezilmişliğin sonucu olabilir. inşallah bu geçirdiği zor evre'yi atlatır ve normal bir birey olarak hayatına devam eder. sevgim onunla.
(bkz: tayyipsever)
#6716028 buymuş.

editasyon: silmiş entrysini harbiden buymuş.
karmasıyla çok uyumlu.

(bkz: insanlıktan çıkmış)
(bkz: adamı zorla deli ederler)
(#6719138) ağır olup olmamamızla bir sorunu varsa açık açık söylemesi gereken yazar. *
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam akıllı olsun akıllı)
el sikiyle gerdeğe girmeyi seven çocuk. beşiktaş ile ilgili derin bir kuyruk acısı var belli.
bu akşamki maçtan sonra artık en azından bir süreliğine 6 kasımı hatırlatıp durmayacağı için sevindiğim çocuk. galatasaray beşiktaş ayırt etmeden her maçtan sonra 6 kasımdaki maçı hatırlatıp ağlayıp zırlamasının modası geçmişti zaten. zira bu akşam kendisi için birkaç hafta idare edebilecek malzeme çıkmıştır kanımca.

(bkz: içimizdeki irlandalı)
allah'tan kendisine akıl fikir dilediğim yazar. *
beşiktaş düşmanı holigan.
engin futbol bilgisi ve görüşünden anlaşıldığı kadarıyla stadyumda maç izleyen birisi olsa kesinlikle vukuat çıkarma potansiyeline sahip ergen bünye.

o değil buralarda bu kadar çemkiriyor zağar, tribünlerden men cezası falan mı aldı acaba merak ettim bak.

(bkz: holigan)
sözlükte din düşmanlarıyla mücadele edeceğim gibi bir entrysini gördüğüm ,ama daha sonra akp düşmanlarıyla sürtüştüğünü anladığım benim deyimimle makarnacı....
(bkz: troll lan bu)
allah ile aldatanlar kitabını okuduğum ve o kitapdakilere yakıştırdım, kömür makarna, delikanlısı bir yazar. Kuyruklarına basarsanız allah din iman bilmez her türlü iftira, çirkeflik yaparlar. (bkz: melissaa)