bugün

yıllarca bu sözlüğe iyi kötü hizmet eden bir insanın üzerine fazla gidilmesidir. onunda duyguları ve hisleri olduğunu unutmayın. kim olursa olsun hakkımız yok buna.
mazoşiste yapılan zulüm iyilik hükmüne geçer.
(#7843708)
sen trollüğünü yap kardeş. futbola karışma.
kendi başlıklarını canlandırmaya başlayınca, nick altı dolsun diye beklediğini düşündüğüm yazar.

seni sevmem, ama gönlün olsun.
(#7844450) evet efendim... girişi hiç değişmeyen ve bu durumdan nefret ettiren yazarımsıdır. konularda hep aynı. milleti tahrik etmeyi bırak artık.
troll olan yazar..
kapak resmine *aldanıp da eline aldığın, * kitap * gibi hayal kırıklığı tadında etki bırakmış yazardır bünyemde.
sözlükteki dine hakaret özgürlüktür füryasını kendi düşünceleriyle dinci gibi gözükerek yine din ile dalga gecen adam.
atatürk ün çocuğunun olmamasının nedeni başlığını açıp sonra tırıs tırıs kaçan insandır.
(bkz: yusuf yusuf)
"evet efendim" girişinden kurtulsun artık a.q dediğim yazar.
dine yeni başlayanlar için umursanmaması gereken yazardır. Dindar değil dincidir.
(bkz: genç yobazlar yazar olmuş)
dindar bir müslüman ve ak parti'li bir vatandaş olmama rağmen beni bile çileden çıkarmış yazar. ya aşırı cahil ya da insanları provoke etmek için açıyor başlıklarını, başka ihtimal yok. üslubu dahi ciddiyetsiz ve insanları tahkir edici. yahu sen hangi cüretle insanları içki içiyor diye dinsiz ilan ediyorsun? ve bu insanı laik başı açık kadınla ilintilendirerek her ikisini de peşinen yargılayıp hedef gösteriyorsun? buradaki islam düşmanlarının ekmeğine bile bile yağ sürüyorsun. özel mesajlara cevap vermeyecek kadar da ciddiyetsiz bir insansın. belli aralıklarla açtığın dikkat çekici başlıklarla sanki bir görev dağılımı planının adımlarını yerine getiriyormuşsun izlenimi veriyorsun. bu kadarı çok fazla şüphe uyandırıyor kafalarda. islam'da bu yaptıkların suç teşkil eder. bu kadar kör cahil işlere imza atman inanılır gibi değil.

edit: artık akpartili değilim. başka partili de değilim.
ergenekoncudur efenim. ergenekocular bunu milleti akp den soğutsun diye tutmuşlardır. görev adamı...
an itibariyle gereksizbütünşeylereiçlenenadam olduğuna kanaat getirdiğim yazar. Ya gerçekten bilmiyor, yada öğrenmiyor.

(bkz: zeki ama çalışmıyo)
(bkz: vatan elden gidiyoo yokmu bir müslüman diyen insan)
(bkz: vurun gahpeye)
itusözlük'te de oldukça güzel* tespitler yapan ama bence herşeyeboşunaiçlenen yazar.
sayesinde uykusuza para vermekten kurtuldum, her gün ne yazmış okuyorum, gülmekten ölüyorum. iyi ki varsın hiçbişeyeadam.
kendini ahlak timsali olarak göstermeye çalışan, ambalajı hoş içi boş tiplerdendir.
(bkz: seni sevmem)
(bkz: seni seveni de sevmem)
yazılarını okudukça engin dini bilgiler aldığımız, cuma günleri cami önünde dilensede sevdiğimiz, dini menkibeleri olmasada yaşadığı ulvi tecrübeleri biz mümin kardeşleriyle paylaşmaktan huzur duyun kalbi nur dili zemzem misali yazardır.
aklınca laiklere çamur atarak cennete girecek olan yazardır. (bkz: bu varsa ben gelmiyorum)
troll bu yaa. troll olduğunu şıp diye anladım.
bunu mu demek istediniz?

(bkz: nasilbirdemokrasiistiyoruz)
(#7860135)
incisözlükte adına açılan başlıkta çok ağır ithamlara maruz kalmış, zavallı yazar. ünü almış başını gitmektedir. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar