bugün

öss gençliğinin joker kartı gibi olan rapor.genelde hep en sona yani ikinci döneme saklanır.son kozdur ve oynanır.heyet raporunu almaktaki amaç ders çalışmaktır fakat bu plan asla planlanıldığı gibi uygulanamaz.heyet raporu alan öğrenci dengesizleşir ve yer yer sınava az kaldı diyip delice çalışırken yer yer de ohooo daha tüm gün boş diyerek yayar.
hayatınızı büyük ölçüde etkileyebilecek olan kararın kağıt üzerindeki halidir.
ösym nin , sayesinde sınıfların boşalmasını engellemek için sistem değiştirdiği rapor çeşidi. ha işe yaradımı? tabiki hayır , yine alan aldı raporunu * , sınıflar yine boş..
almak için 100-150 lira gibi bir bedel ödememiz gereken rapor. her yerde böyle yazıyor.
yani diyelim ki sınav haftasında benim kötü bir durumum oldu sınavlara girmemek istiyorum. bunun için bu bedeli ödemem gerekiyor.
gerçekten takdir ettim.
ankara için sanatoryum özel tıp merkezinden 40 gün/200 lira ile elde edilebilecek kağıt.
ümraniye atlas hastanesinde 50 tl ye alınabilen rapordur.
üniversite sınavına hazırlanan öğrencirin kurtarıcısıdır. Okul temposundan sıyrılıp daha rahat bir kafayla ders çalışmalarına ortam sağlar. Ama sağlık sorununuz yoksa bu raporu almak zordur. 4yıl evvel sorunlarım sebebiyle 45+45 den 90 gün almıştım.

asıl konu: sınav yaklaşıyor ve benim de en banko hastaneden heyet raporu almam gerekiyor. Izmir içinde heyet raporu alan veya bilgisi olan yazarlar yardımcı olursa benim için çok iyi olur.
sigortalı olsanda "paralı" alabileceğin rapordur. (vatandaş yolumluk tavuk)
bazı hastanalere bu raporu çok zor ve uzun süreçlerde verirken bazı hastaneler yarım günde işi halleder. o hastaneleri bulmak lazım.