bugün

(bkz: arkadaşım o eli indir)
(bkz: el kol yapma)
Az var bunlardan azizim, sevilesi, öpülesi, koruyup kollaması kızlar bunlar. Bide bunları kullanan dalkavuklar var, cibilliyetsizler var, yaratık olup ne olduğu belli olmayanlar var. Bu kızlar temizdir, saftır, iyi yürekli temiz kalplidir bunlar azizim yapmayın bir iki helal süt emmiş kalmış yıpratmayın. Deger verin, kırmayın incitmeyin, müstesna insan o kızlar.
genelde bırak o cüzdanı yerine, ben varken hesabı ben öderim diyen adamlarla oturan kızdır.
akabinde usulcacık elinizi indirip, agzınız bıcak açmasın. bu ciddiyet nedir yav arkadaş, ne desek artık boş bu bayan arkadaşa. *
Çoğu zaman kendi eli havada kalan, para da gözü olmayan can kız. KaÇırmayınız.
ne demek ulan şakir diye tepki gösterilir, elinin tersiyle şamar yedirilir. benim olduğum yerde herşey benim yüzümdendir diyip delikanlıkta bir cığır daha açılır.

(bkz: kadına şiddete hayır)
polat alemdar izlememiş bir erkeğe denk gelmişse, bir ihtimal hesabı ödeyebilecek kızdır.
(bkz: benim olduğum masada hesabı ben öderim)
canım ya ne tatlısın sen öyle...
Ama bilmiyosun ki biz erkekler gurur yaparız bütün hesabı biz ödemeliyiz malız çünkü..
karşısındaki ile parası için beraber olmayan alnından öpülesi kızdır.
ilk buluşmada bunu yapmaması gereken kızdır.
para önemli olmasa bile ilk elin günahı olmaz.
Erkeğin bu durumu gurura yedirememesi ve akabinde hesabı ödeyip, hızla mekandan uzaklaşmasına neden olan kızdır. Bir de kezban demiyorlar mı?

Sanki kız ödemek istese ödeticen amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar