bugün

herkesin desteklemesi gereken şeydir. *
saçma. canlıya şiddete hayır olmalı. kedi köpek çocuk yaşlı kadın erkek ne fark eder?
yetmez. hayır demekle olmaz. samsunda dövdüğü karısının penseyle üç dişini söken orospu çocuğuna hayır demek yetmez. taşaklarını o penseyle bir sıkacaksın ki o hayır desin.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23056042.asp
Benden tam destek. Hatta tecavüz edenin organı kesilsin organsız yaşasın. eski zamanlarda korede çinde insanlar organsız yaşıyolarmış. Bu onlara en büyük ceza olur bence.
görsel

bakın türkiye'nin sanatçısı ne demiş.
melek subaşı hariç diyerek katıldığım önerme.
eğer o kadın sibel üresinse Hayır olmayan öneridir.
Kadın bunu bile normal bulur hale gelmişti, zamanında.
kadina el kalkmaz ama ayagimla vururum diyen tiplerde var.
Altına imza atılmalıdır.
sadece sloganda kalmaması gereken.

https://www.facebook.com/photo.php?v=651327434948409

şu videoyu izleyip de içinden bir parça kopmayan insan değildir.
Destek verilmesi gereken söz. Sözde kalmasın.
özgecan'ı anmak için otobüse kart basmayarak ve bağıra bağıra tartışarak şoföre şiddet uygulayan kadınların attığı slogan.
işin garibi eğer şoför kadın olsaydı ortaya çıkacak ironi.
aslında insana şiddete hayır olması gereken söylem. ama son dönemde kadınlar daha fazla maruz kaldığından bu şekilde kabul görmüştür.

kadına şiddete hayır !

insana şiddete hayır !

canlılara şiddete hayır !
kadına şiddetin bir toplumsal olgu olarak tekrar tekrar üretimini sağlayan kadınlardır. ben bir öküz oldumsa bundan bu kanala gaz vererek yetiştiren anam sorumludur.
https://www.vidyomani.tv/baba-bana-fahise-diyecekler
artık kadını geçtik çocuğa tecavüze hayır diyoruz. beterin beteri var. ileriye değil geriye gidiş.
(bkz: canlıya şiddete hayır)
(bkz: yaratılanı severim yaratandan ötürü)
En çok desteklenmesi gereken eylemdir. Neşet baba şöyle güzel bir tanım yapmıştır;
'kadınlar insandır biz insanoğlu.'
Allah rahmet eylesin baba.
25 kasımda kutlanan uluslararası etkinliktir.

kutlanıyor lafını mecazen kullandım, tv de bu konuda reklamlar yer aldı. boz ayı eşine şiddet uygulamazmış, kurt sosyal bir hayvanmış o da eşine şiddetle davranmazmış.

bu reklamlarla gaza gelip kendini bir şey sanan kadınlara gülüyorum, yoksa acıyorum mu desem? hayır, yanlış anlamayın, amacım kadınları rencide etmek değil, uyandırmak.

eyy kadınlar, size sesleniyorum; şimdiye dek temizlik robotu, mutfak robotu oldunuz da ne oldu? bakın, artık gerçek robotlar var. ingiltere'de yaşlı bir adam robot kuma almış, karısı da durumdan hiç rahatsız değilmiş. gelecekte sizlere hiç ihtiyaçları kalmayacak, robotlar doğurabilecek.

siz hala aman kadına şiddete hayır diye cengavervari atılımlarla yeldeğirmenlerine karşı savaşın, gerçek orada bir yerde. ya bunu ingilizce yazsaydım daha anlamlı olurdu, truth is out there!
Kadın gibi güzel, kadın gibi narin bir varlığa şiddet uygulanmasına karşı çıkmaktır.

Ulan ayı Kadının senden Güçlü olmasını kaldıramıyorsan git kendine vurdur.
Acı ve sessiz dramlar, yürekleri için için yakmaya devam eden dramlar!

görsel
sene olmuş 2020 biz hala mı bu seviyedeyiz ya..

höh siktimin maymunları amk.
Kadın erkek ayrımcılığına hayır!
Hani biz eşittik ya la!?!?

işinize gelince kadın-erkek eşittir, gelmeyince kadına şiddete hayır...

Şiddete karşıysan, şiddete hayır diyeceksin. Ne o öyle kadını ayırmak sanki erkeğe şiddet normalmiş gibi?

Eğer illa birini ayıracaksanda , çocuğa şiddete hayır diyeceksin..

Zaten müslümanların kadına şiddete hayırı savunması tam abes, tam şirk!

Kitabınız demiyor mu gerekirse yataklarınızı ayırın, gerekirse hafifçe dövün diye... Herkesin hafiflik anlayışı farklı olabilir.

Ps : bu arada anlamayan angutlara : kadına şiddeti savunduğum falan yok. Tam tersine, şiddetin her türüne karşıyım.
bugün, 25 kasım kadına yönelik şiddetle mücadele günü.

görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar