bugün

Zengin kızdır.

işin şakası tabi bu; normalde, paraya önem vermeyen kızdır.
banka hesabını kullanmıyordur belki. kitapların arasında veya yastık altında saklıyordur. olabilir yani.
bu biraz kızın konumuna bağlı, eğer kız zenginse adamın hesabını çokta takmıyabilir.
çıktığı erkeğin tarlası vardır belki, bilemeyiz. gerçekten maddiyata verdiği değerden kat be kat fazlasını sevdiğine vermiştir.
yoktur.
varsa da hesabında 1 tl olan erkeğin ailesinin mal varlığını biliyordur ve ona güveniyordur.
erkeğin hesabındaki paranın hesabını yapmayan kızdır.hesap edilecek daha önemli şeyler olduğunun farkındadır, helal olsundur.
aşık olan değil seven kızdır. sevdiği kişi için bütün parasını harcayabilecek parası yoksa boş boş gezmeyi bile kabul edebilecek kızdır. imkansız değildir hatta vardır.
hesabındaki 1tl yi de bankamatikten çekemeyeceği için gayet zor bi durum. *
manyaklar gibi aşıktır. aşık kız, erkeğin cebindeki paradan belli olur. * *
öyle bir kız yoktur. çünkü kadınlar korunmak ister. zengin kadında fakir kadında güçlü kadında zayıf kadında hepsi korunma ister. ve onu koruyacak bir erkek arar. isterse başbakan olsun. parası olmayan bir erkek ise onu korumak adına bir şey vaad etmeyeceği için hiçbir kadın 1 tl si olan erkekle çıkmaz ya da evlenmez ya da her neyse.
aşık kızdır lan. olabilir be sevmiş olabilir, cocuğun parası bir nebze umrunda değildir, olur be bu. sevdi belki.
evet ağlıyorum şimdi, bir iyilik doğacak dünyayı sevgi kurtaracak.

toparlanma üzerine ekleme:bu durumu rüyasında görmüş kızdır. rüyadan uyandığı sabah hemen ilk iş gidip kurşun döktürüp fal baktırır neden bu kadar kötü bir rüya gördüm der içten içe.

evet evet düzeldim şuan bir panik atak nöbetiydi o.
hesabında 500 bin tl olan ibneyle çıkacak kızdan daha şanslı olan kızdır.
hele birde TÜrk kızlarının havalı oldugunu ve bu havasından yanlarına yaklaşılmadıgını düşünürsek parasız bir erkeğin kız tavlaması milyonda bir.