bugün

dini siteler arasında çok fazla rastlanmayacak sadelikte tasarıma sahip islamiyetle ilgili bir site. kuran'ın meali, tüm surelerin sesli kayıtları vs. bulunuyor. fethullah gülen'in düzenli olarak haftalık sesli sohbetleri yer alıyor, sohbetlerde ağlamıyor, sırf bu yüzden merak edip dinleyecek olanlara da yardımımız dokunsun.

cafcaflı bir site değil, içeriği dolu yalnız, kısaca ne aradığını bilen için iyi bir dini site.

http://www.herkul.org
sade görünümüne aldanmayın zaman zaman kilitlenecek yoğunluğa sahip oluyor.
(bkz: abdestsiz ziyaret edilmemesi gereken siteler)
yunan mitolojisinden de bahsedilmesi beklenen site.
adıyla taban tabana zıt bir sitedir. islamiyet nire, yunan mitolojisindeki tanrıların tanrısı olan zeus' un oğlu olan yarı tanrı herkül nire. yoksam birileri kendini yarı tanrı olarak mı tanımlamakta?!
ben giriyorum siz de girin.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
zengin bir ilmi içeriğe sahip güzel bir site.
kendisini herkül zanneden imam efendinin "bamteli" sohbetleri tekrar başlamış, şakirtlerin gözü aydın.
herkül'ün pipili görsellerinin olmadığı site.
görsel
görsel
hocaefendinin talebeleri tarafından tasarruf edilen site. ikindi sohbetlerinin ardından nağme olarak sohbetin özetini paylaşırlar ve genelde pazartesi günleri bamteli olarak video halinde bütün sohbeti paylaşırlar. bu sayede hocaefendinin bilgi deryasından faydalanmamız sağlanıyor. *
şu anda ramazan-ı şerif'in hoşgelişlerine binaen, "hizmet"e ara vermiş bulunmakta olan site.
(bkz: red hack)
Anonymous tarafından hacklenen site.
çok güzel bir site.
an itibariyle hacklanmiş site.

http://herkul.org/

görsel
hackerlar yok etmiştir bir süreliğine.
herşeyi anlarım da, yunan mitolojisindeki tanrı zeusun oğlu herkülün adını böyle din içerikli bir siteye vermek nedir? trajikomik ve ötesi bir durum... bu vahim durumu yorumlamak bile içimden gelmiyor... maalesef görünen o ki, gülen cemaati üyeleri bunu aklına getirmeyecek kadar delice bağlanmışlar başındaki kişilere...
Dini tarikat cemaat şıh şeyh karşıtı Tüm akıllı telefon kullanıcılarını bu fetocu oluşumun programına 1 yıldız vermeye davet ediyorum.
Herkul programın ismi markette bulabilirsiniz indirin 1 yıldız verin silin.
sakın öyle bir program varsa bile indirmeyin. 2 gün sonra bylock gibi götünüze girer. sakın diyorum. ya biz eksi vermek için indirdik derken kendinizi savcının karşısında bulmayın.
Saçma bir önerinin konusu olan, darbe planlayıcılarına ait bir websayfası ve yamulmuyorsam aplikasyonu.
Sakın indirmeyin, yüz göz de olmayın.
Malum yapı ile isminiz hiç anılmasın.
Her an gg.
Lan mallar bylock resmi olarak açık bi program mıydı? kuran onu market üzerinden mi kurdu sanıyonuz cahiller, zaten savcının da şu sıralar işi gücü yok bu sikindirik feto programına kimler 1 yıldız verdi neden verdi diye sizi sorgulayacak ardında bomba geliyor meclis araştırma komisyonu kurulacak göte giren şemsiye açılmaz misali panikleneye devam edin arkası gelir, bişey yapmayın o üç rengi bi araya getirmeli oyunlarınızı oynamaya devam edin en iyisi.
şimdi maklubi toplantısı yapıyoz, birazdan hacı efendinin kasedini seyredez,
sonrada o programı cep telefonuma indirecem.

söylemişmiydim : fetocuyum.
Hapse mi girmek istiyorsun?
Canın mı sıkıldı?
Heyecan mı arıyorsun?

indir polis gerekeni yapsın. Evet.
herkül de mi müslüman mı olmuş aq dedirten site.
(bkz: göt korkusu)
Yukarıda.
Bylock denen hainlere ait programın en az bir yıl açıktan indirildiğini bilmeyenleri göstermiş konudur.
Tam bilmiyorum ama 2014e kadar bu program googlestore'da sunulmuş.