bugün

kimse kimseyi kandırmasın. kadın ya da erkek herkeste olan bir şeydir bu. insanlığın oluşumundan beri bu durum böyledir. kimisi yok sayar bu dürtüsünü. çünkü toplum tarafından ayıplanacağını düşünür. baskıya boyun eğer. kimisi de bu gayet doğal içgüdüyü kucaklar. kendi olur. maalesef dünyamız bir sürü yalancıyla dolu, bu da bir gerçek. artık itiraf edin kendinize. tam da bugünden itibaren. hadi, durmayın. kırın artık kalıplarınızı. çıkın artık etrafınızı bir kafes gibi sarmış toplum ne der korkusundan.
üç vakte kadar meslek değiştireceğine inandığım kişi söylemidir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

hakkında yanlış düşünülen istektir. herkeste oluşmaz bu istek.
ibneliğini sözlüğe itiraf etmeden önceki savunma halidir.
yok kardeş, bende hiç öyle bir istek olmadı üzgünüm. niye üzgünsem artık.
bursalılarda ve amsterdamlılarda zaman zaman daha da fazla olabilen istektir.
erkek adam erkek götü ziker demenin türlü yolları
görsel
toplum benim hakkımda ne düşünür ? kaygısının bokunu çıkartmamak lazım.

toplum kaygısı kişinin sosyal yaşamını etkileyecek kadar kişinin bünyesine girmişse tehlike arz eder. diğer durumlarda kaygılı olmak hayalı olmak elbetki kişide bulunan güzel huylardır. hani derler ya
ar damarı çatlamış işte biz o dereceye gelmiyelim.. hal ve hareketlerimize, giyimimize kuşamımıza dikkat edelim. özgür olacaz deyip bir erkeğin tayt giymesi falan yakışmaz bozmayın kendinizi..

hadi kızların birbirlerini yalamasını, öpmesini anlarımda. erkek erkeğe hallenirmi amk.
Sadece sana mı oluyor hissidir o.
ibneliğinize kılıf aramayın.

Çıkın adam gibi ben ibneyim deyin.

O da nasıl bi cümle öyle adam gibi ibne!
iğrenç ötesi şeydir hiçbir zaman öyşe bir istek gelmedi şükürler olsun.
Kendi adına konuş diyeceğim yazar. Buda sapıklığa kılıf uydurma heralde,Tövbe Tövbe..
içinde ibnelik fokurdadığını düşündüğüm kişi hissi.

x kromozomu fazla kişi söylemi. herkesi kendisi gibi sanıyor.
Herkeste olmayan durumdur. Sapıklığı sempatiye dönüştürme çabasıdır.
ay bilmem ki nasıl olur
Ibne olan erkegin kilif uydurma cabasidir. Herkesde oyle durum yoktur. Sende vardir bir tuaflik.
bazı sözlük yazarlarınca direkt ibnelige baglanmış durum.birincisi bunu yazan tahminen bi kadın yazar,yani bi kadın başka bi kadını estetik bulup da sevişme isteğinde olabilir,bi erkek için de geçerli olabilir bu durum.artı her erkekten hoşlanan tabirinizle ibne olacak değil,bisexuellik diye bi şey var.
çok yadırgamamalı.
bende hiçbir zaman öyle bir istek olmadı bundan sonrada olmayacaktır. sağlıklı erkek kadınları baştan çıkaran ve sadece onlarla birlikte olan erkektir. eğer bir erkek hemcinsini arzuluyorsa acilen tedavi olmalıdır. aynı durum kadınlar içinde geçerli bu arada.
kimilerinin herkes olmadığını gösterir.

bir iki gündür bir ipneliktir gidiyor sözlükte amk.
ben açıkcası sevdigim hatunla çatır çatır sevişmek sikişmek istiyorum, yalan yok.
osman suyu hazırla bu tam ibne çıktı sözünü söyleyen papağanın haklı olduğunu gösteren durum.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

Saçmalamak ücretli olsun.