bugün

Çok sevgili candan öte gül ablaya..
Sanaldan hoşlanmadığını sadece arkadaşlarıyla konuştuğunu ve facebook sitesi olduğunu bildiğimiz gül abla zirvemizin can damarı olarak geceyi noktalamıştır.
gül ablamız yirmi altı yaşında olup, bu süre içerisinde işletme ve turizm bitirmiştir. ~~Adamına göre hemşeriliği en sevdiğim yanıydı gül ablanın. Benimle konuşurken bodrumlu, zehirle konuşurken erzurumlu, ortaya konuşurkense birden ankaralı olmuştur. Gül abla işte ,bizi eğlendirmeyi görev bilmişti.
kendi evine kira verecek kadar ironik olan gül ablayı asla unutmama yemini ediyorum ben şimdi. Ah be gül abla, ne güzel ablamızdın sen.

Bu arada sadece alegria olarak ben sigarasından dört tane otlanmışımdır. Unutma bizi gül abla.
gül abla "sen ne kadar güzel bir kızsın" cümlesini defalarca kurarak moral veren...
zilzurna sarhoşken bile anne acısını içimizi burkarak anlatan...
abla dendiğinde "salak ben 26 yaşındayım" diye azarlayan, gül dendiğinde " 35 yaşındayım" diyendir.
gül abla tanınmayandır, ama adresi ayrıntısıyla bilinendir.
şalı arabadadır, mekandan çıkınca arabasına binince alacaktır şalını ama nedense taksiyle gidendir.
elinde rakısıyla yan masadaki beş çılgını tek tek çözendir.
eğlenceyi fark edendir.
sahnede kendikendine halay çekendir.
tanınmayandır ama yine de unutulmayacak olandır.
Gül abla ona yedi dil bildiğimi söylediğimde kulağıma eğilerek ben de gülü her dilce söyleyebiliyorum, hatta bokça bile diyerek bana bütün bildiklerimi unutmuştur.
Söylemiştirde bokçasını.
ortamlarda gerekli olandır. özellikle sabaha karşı mekanın şarkıcısı, kalan müşteriler ve garsonlar bir arada muhabbette başlamışsa.
hayır hayır demek yerine kendine özgü mimikleriyle "na na na" diyerek ortamda ki karşıt düşünceleri bir anda bitirmiştir.
çıkışta beykoz davetimizi " benim evimin karşısında da var işkembeci siz ona gelmezseniz, ben de beykoza gitmem, dağılın şimdi" diyerek reddetmiştir.
ah gül abla bi daha görür müyüz ki seni, görsek bizi hatırlar mısın, hatırlamazsan tekrar sever misin?
*
Ortamdan çıkışta gül ablanın benzemez kimse sanayı mahmut abiye bırakmadan ama dudaklarına yakın söylemesi ödümüzü koparmıştır.
P.s : mahmut abi evli.
olsa iyi olur halleri.
gül abla'nın yan masasında oturan beş kişilik grubun da "i love you mahmut abi" haykırışları gül ablayı etkilememiştir.
ama gül abla'nın bu tezavhuratlara katılmamış olması da dikkatlerden kaçmamıştır.
cümle sonunda abi olduğu için midir nedir, bilemem artık. bilemeyiz.
gül abla sex makinesinin üzerine yatmaya çalışan kadındır.
(bkz: o hepimizin makinesi)
(bkz: başlıktan bir bk anlamamak)
(bkz: entrylere bakıp daha da bi bk anlamamak)
(bkz: herkesin bir cemil abisi olmalidir)
(bkz: herkesin bir guzunamcası olmalıdır)