bugün

Bunlar hiç kendi kendini sorgulamıyorlarmı....hiç demiyorlarmı neden biz diye. Ulan ben adamları bir penaltıları verilmedi,77 cm olmayan ofsayt pozisyonundan golleri iptal edildi,2. Maçta 78cm ofsayttan gol attım verildi,yinede yenildim. Quaresma kırmızı görürken joseph görmedi, babeli düşürdük penaltıları verilmedi, Kadıköy’de yine attıkları golü yedik, hasanali aynı pozisyonda sarı görmezken pepe kırmızı gördü,yinede mallığımızdan maçı bitiremedik...hiç demiyorlarmı biz neden Galatasaray’la kardeş olduk.

Bu nasıl bir zekadır arkadaş demeden alamıyor insan kendini
fenerbahçe taraftarı olarak yazılanların tamamına katılmak ile beraber aynı soruyu herhangi bir beşiktaşlı veya galatasaraylıya sorarsanız aynı şeyleri duyarsınız. ben 37 yaşıma geldim bu yaşıma kadar bir kere bile bir gs li veya bjk linin ağzından "ya bu sene bizi çok kolluyorlar şu maçta şu ofsayttı şu penaltı değildi rakibi doğradılar" dediğini hiç duymadım. herkese kendi takımı sütten çıkmış ak kaşık. diğerleri hep şike yapıyor taraftarları ipne kendileri saray beyefendisi.
özür dileyip suç üstleneceklerine hala üste çıkmaya çalışıyorlar. hocaya saldıranlar, tolga'ya küfür edenler, quaresma’ya sürekli madde atanlar en hasından fenerbahçelidir. olayların da tek sorumlusu bu teröristlerdir.
Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali herifler çıktı hakemi suçladı beşiktaşı suçladı tolgayı suçladı mustafa pektemeği duçladı oğuzhanı suçladı şenol güneşi suçları. Taraftarları ise pirü pak yaptı ya la.

Bu takım dünyanın gelmiş geçmiş en yüzsüz takımıdır.
adamlar o kadar arsızlaşmışlar ki bir de utanmadan ''telekom arenada bizim üstümüze stat attılar biz yine de kaçmadık'' diyorlar.

ulan sığır sen hayvansan, futbolu böyle birşey sanıyorsan biz ne yapalım?
bsk ingilterede sahaya bir tane yabancı madde atan taraftarı ömür boyu bütün spor müsabakalarından ve kamuya açık alanlarda spor yapmaktan men etmişler.

adam hayatı boyunca tv'den maç izleyecek ve bir fitness salonuna üye dahi olamayacak.

siz de burada adam ölmediyse sorun yoktur zihniyetiyle takılın.