bugün

(bkz: zincirleme soru tamlaması)
ölürüm ben bu atalarım için ne de güzel sözler üretmişler;

(bkz: sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa)
(bkz: di mi yani)
(bkz: entry yok ama başlık çok)
+ herkes başlık açarsa kim entry girecek ben mi :((
- ahahaha yirim lan seni ne tatlısın sen
+ yhaaa sadece ben başlık açayım, sadece benim başlığıma entry girsinler yhaaa :((
- yavrum sen gerizekalı mısın?
+ hayır yhaaa herkes başlık açamasın istiyorum.
- bana da kalsa herkes yazar olmasın istiyorum ama olmuyor işte!
+ sevişelim mi?
- hadii..
başlıklar sınırlı sayıda olsun. biz onları büyütüp besleyelim önerisidir. derinlemesine irdeler dururuz.
vizontele'deki "sen takla atma, o takla atmasın, ben mi atacam bu taklaları?" sözünü akla getiren cümle.
bu sözlükte başlık başına düşen entry 2'dir. bu her şeyi açıklıyor.
nereye elimi atsam başlık ve 1-2 entry geliyor. bir kelime bile değişse hemen yeni başlık açıyorlar. benzer şeyler hep aynı başlığa yazında kalabalık olmasın yaufff
(bkz: lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın)
(bkz: 5 entry girene bir başlık izni kampanyası)
üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. 1 saat içinde aynı konuları içeren tonlarca başlık görmeye başladık, nedir bu başlık sevdası anlayamadım. başlıklar altında entry görmek zor olacak bu gidişle !
iki işi yapamıyor mu bu kişiler denilesi durumdur.
"başlık da açarım yorum da yaparım".

aynı konular üzerinden seri halde benzer başlıklar açıldığı anda konu çekiçiğiliğini yitirir elbet. başlığı açanın yazdıkları ile kalması muhtemeldir. bu yüzden açılan başlıklar özel olmakta ziyade genel konuları içerirse yazarlar da elbette entry gireceklerdir.
"herkes başlık açarsa kim entry girecek ben mi" diyerek başlık açmaktır.
yağmurbesleyenle ogzi arasında duygusal bir yakınlaşma sağlayan soru...
(bkz: perhaps perhaps perhaps)
(bkz: evet sen)
(bkz: aynı anda iki işi yapamamak)
(bkz: sen aç ben gireyim hacı)

edip: yanlış anladın dostum.
(bkz: sözlükte hiyerarşik bir yapı oluşturmaya çalışmak)
(bkz: parası neyse veriririz)
sadece yaratici ve mantikli baslik acilmasini ve daha cok basliklara entry girilerek katilimi artirilmasini savunan sozluk yazarinin haykirislari.
dominant bir kişiliğe, tarza sahip yazar isyanı.
herkesin başlık açtığını sanan yszar beyanı.
(bkz: sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa)
soldan başlık seçeyim derken bir türlü yakalayamaz olduğum, bu iş için adam tutmaya karar verdiğim, bu yüzden kendime sorduğum sorudur. Üstelik cevabı verecek olan kişi ortalarda yoktur ne yazıkki. Bu işi profesyonellerine bırakmak lazım gelmektedir.
güncel Önemli Başlıklar