bugün

onları dinlermiş gibi yapın, konuşmayın. yüzlerine bakın ve onların kararı değil sizin kararınızın önemli olduğunu unutmayın. Sonuçta aldığınız karar onları etkilemeyecek sizi doğrudan etkileyecektir.
O konuştuktan sonra;

O değil de ;

havalarda gündüz sıcak akşam soğuk ne giysek olmuyor falan diyorum, haaland ne golcü be falan.

Pis bozuluyorlar.
ağzına burnuna gözüne ballı zencefil sokarak.

bu ballı zencefil her şeye iyi geliyor.
onlara parol verin. Parol iyidir...
Ülkenin en büyük herbokolog kişisini bilim adamı olarak görüyorlar zaten, boşuna mücadele etmeyin ahahajah.
Görmezden gelerek. Bırakalım kendi kendilerini sindirsinler
kafasına vura vura başa çıkabilirsin, veya hiç muhattab olma
--spoiler--
bu ballı zencefil her şeye iyi geliyor.
--spoiler--

gelmiyor be beton gelmiyor. hala boğazım düzelmedi 1 hafta olacak...
Önce yüz vermiyorum böyle tiplere. baktım olmuyo, Kendine çeki düzen vermesi için, direkt tersliyorum. Aksi halde tepeme çıkıyorlar. O saatten sonra da, Benim hakkımda ne düşündükleri umrumda olmuyor zaten..
Kibirli insanlarla başa çıkma yöntemleriyle benzer yöntemlerle, örneğin karşımızdakinin aşırı özgüveninin bizi kötü hissettirmesine izin vermemeliyiz, tolere edilebilir durumdaysa aldırmadan normal iletişim yollarını açık tutmalıyız, bu tarz her şeyi biliyorum diye geçinen insanların mutlaka zayıf hissettikleri ve bu sebepten onları bu davranışlara iten özellikleri olur, onun da farkındalığını elde etmeliyiz. Yeri geldi mi karşıdakine karşı atılgan bir tutum izleyip karşı çıkmakta da sorun yoktur. Ama çok sıkıntılı biriyse karşımızdaki, ilk fırsatta konuyu değiştirmek ya da mümkün olan her koşulda o kişiden uzak durmaya çalışmak en iyisidir.
Bizle başa çıkamazsınız en iyisi muhabbet sarmıyorsa mekanı terk edin.
Saçmalamasına izin veriyorum. O anlatıyor ben içimden şarkı söylüyorum.

Hiç laf anlatmakla uğraşamam. Allah akıl dağıtırken es geçmişse bir bildiği vardır.
söylediklerine he, tamam diyeceksiniz yada anladım tarzında takılacaksınız.

siz ne kadar ilgi gösterip soru falan sorarsanız bunlar o kadar coşar durur.

her delikten çıkıyorlar.