bugün

ağzı burnu kırılası insandır. sizi dinlemediği açıktır. başka bir işle ilgileniyor da olabilir.

+ sence nasıl oldu şu üstümdeki?
-- bilmem.
+ neyi bilmiyosun sen?
-- bilmem...
belki gerçekten de bilmiyordur.
yadırgamamak lazım.
sözü yarıda kesen insanlardır. diyalogların sürekli bilgi vermek için yapıldığını zannederler. ağzının ortalık yerine çakmalıktırlar.
bişi sorarsın başından atmak için birde ''canım bilmiyorum ya'' diye cevap verir bide uyuz insan modeli.
kafası karışıktır. artık hangisi doğru hangisi yanlış bilmiyordur. o yüzden bilmediğini söylüyordur.
bilmiyordur.
kendisiyle konuşanı dinlemeyip o sırada başka şeyler düşünen, başka alemler gezen insanın kendisine ansızın sorulan soru karşısında hayal dünyasından kopmuş olmanın şokuyla verebileceği en politik cevaptır.
bilmeyen bilmediğini de cesurca söyleyen kişidir.
(bkz: olamaz mı yahu)
(bkz: Sokrates)
bilmiyorum.
rain man'dir.
(bkz: idk)
bazen korkaklığından bazen duyarsızlığından bilmiyorum diyen insandır.bilmiyorum demesinin gerçek nedeni bilmemek değildir.
fark etmezden iyidir.
kafa siken zırvalardan bıkmış olabilir.
her konuda bilgisi olmasa da konuşacak birşeyler bulup kafa s.kenlerden daha hallicedir.
herşeyden bihaber olan insandır.
hocam bu soruda böyle demişsiniz ama böyle mi yapacağız?
bilmem.
büyük olsılıkla yalan söyleyen insandır..
hiçbir şeyi umursamayan kişidir. dünya üzerinde kimse yoktur ki hiçbir şey bilmesin.
bazen benimde yaptığım birşey. ama aşırıya kaçıldığında sonuç kötü olabilir. *
sizinle konuşmak istemiyordur.
bilmiyorum bilmediğim şey çok fazla ama cidden bunun nedeninide bilmiyorum.

(bkz: git ötede bayıl)
bilmek istemiyordur.
Mevcut konuda fikir belirtmek istemeyen / tartışmak istemeyen insandır. Genellikle ilgi çekmeyen konularda kullanılır. Bazen de "siktir git başımdan" cümlesinin sansürlü halidir.
güncel Önemli Başlıklar