bugün

en büyük göt korkusunu yaşayan insandır. olumlu bakar her şeye çünkü gerçekten korkar, olayın kötü tarafını görmekten korkar.
(bkz: pollyanna)
sinirleri sönük don lastiği gibi olmuş kişidir. ama bu asla kendi kendine olmaz, bir kaç şemsiye kaçmıştır onun içine.
her olay olmasa da, her zaman ekonomiye olumlu bakabilen rosava'dır. adam hayal aleminde geziyor ama çok mutlu. zaten tarih hayal edenleri değil gerçekleştirenleri yazar. yok lan bu başka bir şeydi. ama olsun, ucundan tutarsan olaya biraz uyar.
--spoiler--
-lan oğlum hasan anneni siktiler
+ : )
-lan ananı diyorum ananı siktiler
-senin de ananı sikmek farz olmuş amk
--spoiler--
olacakla öleceğe çare yok gözüyle bakan insandır.
Kendini kandıran insandır. Ama mutlu insandır.
sadece bugünlüğüne benimdir. çünkü bizim uefa kupamız var.

edit: ulan ben değilim tamam şaka yaptım. millet nasıl sövüyor.
salaktır yada salak ayağına yatiyordur.
Anca filmlerde olur dediğimdir.
Özendiğim insandır. Ben hep en kötüsünü düşünenlerdenim.
bir süre sonra sinir bozup can sıkan insandır. çünkü asla her gün ve her olay aydınlık getirmez. bazen sinirin bozulur, duvarı yumruklarsın, yanında içecek ya da seninle susacak birilerini ararsın. '' aman boşver, belki böylesi daha iyi, seni zaten hak etmiyordu '' diye mır mır konuşan bir polyyana' yı duymak istemezsin sürekli.
bir insan sürekli pozitif olamaz zaten. çünkü sürekli kazanamazsın. terk edilirsin, takımın kaybeder, bir şeylere öfkelenirsin. dolayısıyla samimiyetsiz ve sıkıcıdır bu kişi. ağzını bantlayasın gelir.
günümüzde oldukça zor olmasına karşı, erdemli ve pozitif bir insandır.
polyannayla ilişki münasebetinde bulunmuştur.
Polyannacılık oynuyordur garibim.
sinir bozucu itikadını götüne sokması gereken insan canlısı. Sie go.
kendine bile rol yapıyordur.
adnan oktar ve kedicikleri olabilecek hede.
Her serde bir hayır her hayirda bir ser olduğunu düşünen insanın tek taraflı bakması durumudur.
başlıktaki anlam olayın iyi yanını görmekten ibaret olmayabilir. 'bu acıyı da çekmemiz gerekiyomuş' deyip yoluna devam etmek de var. bu da bir olumdur.
al kafasını duvara sürt öyle bi insan türüdür. Sürekli "takma" diyip durur bir süre sonra can sıkar.